رستوران آبشار (Abshar)

آبشار
اطلاعات رستوران آبشار
شهر تور ارزان دبی
تلفن 0950 4394 98+
وب سایت Website
آدرس فارسی امارات - دبی
آدرس انگلیسی 24 12 A St - Dubai - United Arab Emirates

توضیحات رستوران آبشار تور ارزان دبی

رستوران آبشار دبی 

دبی جزیره ای در آب های مواج خلیج فارس است . شهری دیدنی و جذاب که سالیانه افراد بیشماری را به سمت خود میکشاند ، از طرفی رستوران های شیک و رویایی برای ایجاد خاطره ای خوش در این شهر قرار گرفته . رستوران آبشار یکی از آنهاست ، رستورانی لوکس ، لاکچری با محیطی بینظیر و زیبا . 

غذاهای ایرانی بینظیر در رستوران آبشار دبی

مجموعه رستوران های آبشار اولین شعبه اش را در خیابان آل مکتوم در سال 2000 تاسیس کرد . رستوران آبشار از آن دسته رستوران های گرانی است که انواع غذاهای ایرانی ، بین المللی و هر آنچه بخواهید را با بالاترین کیفیت برایتان سرو میکند . فضای داخلی این رستوران بسیار آرام و لذت بخش است ، فضایی زیبا و مدرن !! همین مزایا باعث شده رستوران آیشار یکی از برترین رستوران های شهر باشد . این رستوران لاکچری و دنج طرفداران بیشماری دارد که حتی از روز اول افتتاحش نیز توانست طرفدارانش را پیدا کند . رستوران لوکس آبشار در دبی

فضای شیک و بینظیر این رستوران اجازه ی خروج ساده را به شما نمیدهد و به دلیل راحتی آن اصلا دوست ندارید آن جا را ترک کنید و ساعت ها آنجا مینشینید و خوردن غذایتان را ادامه میدهید . فضای سنتی این رستوران فضایی دنج و جدا از فضای اصلی است که در آن مهمان نوازی با غذاهای ایرانی به صورت ایرانی اصیل صورت میگیرد و امروزه این مکان از پرطرفدارترین قسمت های رستوران آبشار است . تور ارزان دبی بهترین شانس شما برای غذا خوردن در این رستوران لوکس است!

این رستوران دو شعبه دارد ، یکی در منطقه ی جمیرا و دیگری در منطقه ی دیره . رستوران آبشار در منطقه ی دیره در سال 2009 افتتاح شد و در آن زمان برترین رستوران ایرانی شناخته شد . شعبه ی منطقه ی جمیرا نیز در سال 2010 افتتاح شد و این شعبه هم با استقبال بینظیر مردم رو به رو شد . 

پیشنهاد میکنیم در سفر به شهر زیبای دبی حتما سری به این رستوران ایرانی لاکچری بزنید و از غذاهای بینظیر و فوق العاده اش نهایت لذت را ببرید .