رستوران کایاپوتی (Kayaputi)

کایاپوتی
اطلاعات رستوران کایاپوتی
شهر تور ارزان بالی
تلفن 8478111 361 62+
وب سایت Website
آدرس فارسی اندونزی - بالی
آدرس انگلیسی Kawasan Pariwisata Nusa Dua Lot S6, Benoa, South Kuta, Badung Regency, Bali 80363, Indonesia

توضیحات رستوران کایاپوتی تور ارزان بالی

در قلب ریزورت بالی می توان با سرزدن به ریزورت رجیس بالی ، در یکی از بهترین رستوران های این جزیره بنام  کایاپوتی ، لحظاتی به یادماندنی و خاص را سپری کرد.
می توان  ساعاتی خوش را در رستوران کایاپوتی گذراند واز محیط و انواع غذای لذیذ اندونزیایی و آسیابی آن لذت برد. این رستوران لوکس و باشکوه  در سه وعده صبحانه، ناهار،شام پذیرای مهمانانش است.
منظره این رستوران لوکس وگران قیمت رو به اقیانوس و مشرف به ساحل بالی می باشد.

رستوران کایاپوتی بالی
نمای داخل این رستوران با معماری منحصر به فردش و همچنین در قسمت بیرونی و ساحلی آن  با ظرافت خاص خود فضایی زیبا  و پر آرامش را برای شما عزیزان فراهم دیده است که می توان بر حسب سلیقه و علاقهء خودتان برای صرف غذا یکی از دو فضای باز یا سرپوشیده را انتخاب کنید .
آلاچیق هایی که در  فضای سبز با درختان و گل های زیبا در این مکان تعبیه شده است فرصتی است که بهترین قرار ملاقات ها را داشته باشید...

چیدمان و دکور رستوران کایاپوتی، در کنار غذاهای فوق العاده و خوشمزه اش، این رستوران را در لیست برترین رستوران های بالی قرار داده و تمام توریست ها و گردشگران را به سوی خود جذب میکند.

همه چیز درباره فرهنگ غذا خوردن در بالی
کایاپوتی همراه با پرسنل مهربان، صمیمی و مجرب  نهایت تلاش خود را برای رضایت مندی میهمانان خود انجام می دهد تا لحظات خوش را تجربه کنند.