رستوران کایاپوتی (Kayaputi)

کایاپوتی
اطلاعات رستوران کایاپوتی
شهر بالی | تور ارزان بالی
تلفن 8478111 361 62+
وب سایت Website
آدرس فارسی اندونزی - بالی
آدرس انگلیسی Kawasan Pariwisata Nusa Dua Lot S6, Benoa, South Kuta, Badung Regency, Bali 80363, Indonesia

توضیحات رستوران کایاپوتی بالی | تور ارزان بالی

در قلب ریزورت بالی می توان با سرزدن به ریزورت رجیس بالی ، در یکی از بهترین رستوران های این جزیره بنام  کایاپوتی ، لحظاتی به یادماندنی و خاص را سپری کرد.
می توان  ساعاتی خوش را در رستوران کایاپوتی گذراند واز محیط و انواع غذای لذیذ اندونزیایی و آسیابی آن لذت برد. این رستوران لوکس و باشکوه  در سه وعده صبحانه، ناهار،شام پذیرای مهمانانش است.
منظره این رستوران لوکس وگران قیمت رو به اقیانوس و مشرف به ساحل بالی می باشد.

رستوران کایاپوتی بالی
نمای داخل این رستوران با معماری منحصر به فردش و همچنین در قسمت بیرونی و ساحلی آن  با ظرافت خاص خود فضایی زیبا  و پر آرامش را برای شما عزیزان فراهم دیده است که می توان بر حسب سلیقه و علاقهء خودتان برای صرف غذا یکی از دو فضای باز یا سرپوشیده را انتخاب کنید .
آلاچیق هایی که در  فضای سبز با درختان و گل های زیبا در این مکان تعبیه شده است فرصتی است که بهترین قرار ملاقات ها را داشته باشید...

چیدمان و دکور رستوران کایاپوتی، در کنار غذاهای فوق العاده و خوشمزه اش، این رستوران را در لیست برترین رستوران های بالی قرار داده و تمام توریست ها و گردشگران را به سوی خود جذب میکند.

همه چیز درباره فرهنگ غذا خوردن در بالی
کایاپوتی همراه با پرسنل مهربان، صمیمی و مجرب  نهایت تلاش خود را برای رضایت مندی میهمانان خود انجام می دهد تا لحظات خوش را تجربه کنند.