رستوران شاورمای (Shawramma)

شاورمای
اطلاعات رستوران شاورمای
شهر تور ارزان ارمنستان
تلفن 9933 1054 374+
وب سایت Website
آدرس فارسی ایروان - ارمنستان
آدرس انگلیسی Yerevan -armenia

توضیحات رستوران شاورمای تور ارزان ارمنستان

رستوران شاورمای 

ایروان بزرگترین شهر در جمهوری ارمنستان است که پایتخت نیز محسوب میشود و امروزه به خصوص پس از ناامنی های ایجاد شده یکی دو سال گذشته در ترکیه به یکی از پرطرفدارترین مقاصد توریستی در جهان تبدیل شده و سالیانه سیل عظیمی از افراد وارد این شهر میشوند و از محیط و اماکن دیدنی آن نهایت لذت را می برند و در رستوران های مجلل غذاهای خوش طعم و منحصر به فرد ارمنی و بین المللی را میل میکنند . 

 

 

فست فود شاورمای یکی از بهترین اماکن برای خوردن غذایی خوش طعم و خوشمزه است که از فست فود های قدیمی شهر نیز محسوب میشود . 

غذایی خوش طعم در رستوران شاورمای ارمنستان

ساندویچ گوشت و مرغ در نان لواش از بهترین و پرطرفدارترین غذاهای این فست فود است . البته کباب های آن نیز افراد فراوانی را به سمت فست فود کشانده !! فست فود شاورمای درست در مرکز شهر قرار گرفته و همین امر سبب شده همه ی مردم دسترسی راحت و سریعی به آن داشته باشند .

مواد اصلی ای که به صورت روزانه در این فست فود تهیه میشود گوشت گاو ، گوشت مرغ و انواع سبزیجات است . این فست فود منحصر به فرد در خیابان هامنشیان و کومیتاس دارای شعبه های دیگریست ، پس شما در هر کجای شهر که باشید به یکی از شعبه ها دسترسی خواهید داشت . 

رستوران های ایروان در تور ارزان ارمنستان

در کنار فست فود شاورمای مغازه ای کوچک وجود دارد که پنکیک های لذیذی را سرو میکند که ما آن را هم پیشنهاد میکنیم . تنها نکته ی منفی ای که در این فست فود میتوان به آن اشاره کرد تاخیر در سرو غذاست ، از آن جایی که مواد استفاده شده در غذاها دارای گوشت فراوانیست طبخ آن ها کمی طولانی تر خواهد بود !! پی در آماده شدن غذایتان عجله نکنید . 

فست فود شاورمای در ایروان ارمنستان

پیشنهاد میکنیم از منوس رنگارنگ این فست فود کباب بریان را در سفارشتان قرار دهید ، چرا که نظیر آن را در هیچ جای دیگر نخواهید دید . 

در سفر به شهر دیدنی و تاریخی ایروان حتما سری به این رستوران مقرون به صرفه بزنید و با 2 دلار غذایی لذیذ و خوش زعم را میل کنید و لذت ببرید .