رستوران الوند (ALVAND)

الوند
اطلاعات رستوران الوند
شهر قشم | تور ارزان قشم
تلفن 3007 3522 076
وب سایت Website
آدرس فارسی ایران - قشم - بلوار آزادگان - جنوب غربی میدان شهدا - نبش خیابان الهیه
آدرس انگلیسی Qeshm - iran

توضیحات رستوران الوند قشم | تور ارزان قشم

رستوران الوند 

قشم جزیره ای زیبا اما کوچک در قلب خلیج فارس است که امروزه توانسته افراد بیشماری را به خود جذب کند این منطقه ی توریستی گردشگری مکان خوبی برای خرید های ریزو درشت است چرا که اجناسی خوب و با کیفیت با قیمت هایی ارزان به فروش میرساند ، به همین دلیل است که اکثر افراد برای خرید به این جزیره میروند تا برای سیر و سیاحت . با تمامی گفته ها انتظار میرود غذاخوری و رستوران هایی باشد که این تعداد مسافر گرسنه نمانند !!!

فضای نشستن در رستوران الوند قشم ایران

رستوران الوند در میدان شهدای قشم ، داخل هتل الوند قرار گرفته . رستورانی با غذاهای خوش طعم جنوبی ، اگر قصد رفتن به این رستوران را دارید قلیه ماهی و خوراک کوسه ی آن را حتما امتحان کنید . این دو غذا محبوبیت خاصی بین مردم دارد و از بهترین غذاهای رستوران الوند نیز محسوب میشود . البته یک بشقاب میکس ماهی مخصوص نیز در این رستوران سرو میشود که ترکیبی از کباب شیر ماهی ، قلیه ماهی ، میگو و ماهی سخاری است .

در این رستوران غذاها به صورت سلف نیز سرو میشود . حال نکته ی قابل ذکر این است که قیمت غذاها نسبت به حجم غذاها کمی بالاست و 15 درصد مالیات نیز به قیمت اصلی افزوده میشود . شما اگر بشقاب کوسه را سفارش دهید ، وقتی بشقاب غذایتان برسد ممکن است کمی جا بخورید اما مطمئن باشید حجم آن برای یک نفر کافی است ، چرا که کوسه طبع گرم دارد و سریعا انسان را سیر میکند پس نگران گرسنگی تان نباشید . 

ناگفته نماند این رستوران ، همان رستوران با شکوه الوند مجاور هتل دیپلمات است که نمایی زیبا از دریا به شما میدهد . اما مدتی است که هتل الوند منتقل شده ، اما شکوه و جلال مکان سابق را ندارد اما کیفیت غذاهایش به همان اندازه خوب است .

پیشنهاد میکنیم در تور قشم اگر مایل بودید غذایی با کیفیت اما گران را میل کنید به این رستوران شیک بروید و غذایی لاکچری و خوش طعم را میل کنید و لذت ببرید .