رستوران قلعه (Ghal'e)

قلعه
اطلاعات رستوران قلعه
شهر قشم | تور ارزان قشم
تلفن 65 47 3522 076
وب سایت Website
آدرس فارسی ایران - قشم - ضلع جنوبی قلعه ی پرتغالی ها
آدرس انگلیسی Qeshm - iran

توضیحات رستوران قلعه قشم | تور ارزان قشم

رستوران قلعه 

قشم جزیره ای است که احتیاجی به معرفی ندارد فقط اگر کمی بیشتر به آن توجه شود میتواند از بهترین جزیره ها در حومه ی خلیج فارس شود . این جزیره با صدها جاذبه ی گردشگری و ده ها بازار لوکس و مناسب سالیانه در تمامی روزهای سال افراد فراوانی را به خود جذب میکند . فضای باز رستوران زیبای قلعه قشم ایران

حال باید رستوران هایی باشد که پاسخگوی این حجم انسان باشد . بدون اغراق و بدون تعریف و تمجید به راحتی میتوانیم بگوییم رستوران قلعه از بهترین رستوران های قشم است و به جرات میتوان گفت بهترین غذاهای دریایی را درست میکند . شما با رفتن به این رستوران و خوردن غذاهای دریایی آن تفاوت فاحش آن را با دیگر رستوران ها حس خواهید کرد ، ناگفته نماند تمامی مواد اولیه در این رستوران مخصوصا قسمت غذاهای دریایی آن به صورت روزانه تهیه میشود ، به غیر از طعم بینظیر غذاهایش میتوانید حین خوردن غذا نمایی زیبا از دریا رو به رویتان داشته باشید . 

بعلاوه این امکان برایتان فراهم شده که انتخاب کنید در فضای باز غذایتان را میل کنید یا داخل رستوران ، پس اگر بیرون را انتخاب کردید دریا و بوی لطیف آب را در نزدیکتان حس خواهید کرد و نکته ی دیگر درباره ی غذاها این است که به صورت روزانه غذاها آماده میشود پس در این رستوران منویی وجود ندارد و به صورت روزانه غذاها پخته و به صورت شفاهی به میهمانان گفته میشود . 

لازم به ذکر است چون صید ماهی ها برای غذاهای دریایی به صورت روزانه انجام میشود به هر دلیلی اگر صید در روزی انجام نشود رستوران در آن روز تعطیل خواهد بود . قلیه ماهی خوشمزه در رستوران قلعه در قشم

غذاهایی که معمولا هر روز پخته میشود خیلی معروف است . خوراک کوسه ، خوراک ماهی مرکب و خوراک صدف است . همه ی خوراک ها با یک ادویه ی محلی تند پخته میشود که طعمی بینظیر را به غذا میدهد و سپس با نان پیتا برایتان آورده میشود . 

رستوران لوکس قلعه که به ودیریت یک زن و شوهر اداره میشود فقط شبها سرویس میدهد . 

در تور ارزان قشم حتما یک وعده غذایی را در این رستوران میل کنید .