رستوران نعیم (Na'eem)

نعیم
اطلاعات رستوران نعیم
شهر قشم | تور ارزان قشم
تلفن 65 266 352 98+
وب سایت Website
آدرس فارسی هرمزگان - قشم - میدان امام قلی خان - جنب شهرک ساحلی
آدرس انگلیسی Qeshm, Hormozgan Province

توضیحات رستوران نعیم قشم | تور ارزان قشم

رستوران نعیم 

قشم جزیه ی توریستی گردشگری در آب های مواج دریای خلیج فارس است که ده ها جاذبه ی گردشگری را در خود جای داده اما از دیرباز این جزیره به خرید معروف بوده چرا که اجناسی ارزان قیمت و با کیفیت را در تمامی بازار های آن میتوانید ببینید . بنابراین با تمامی گفته ها به راحتی میتوان فهمید که افراد فراوانی سالیانه در تمام فصول سال وارد این جزیره میشوند ، در ماه هایی از سال برای خرید و در ماه هایی دیگر برای تفریح و گردش . حال انتظار میرود رستوران های و غذاخوری هایی نیز در این منطقه وجود داشته باشد که پاسخگوی این حجم از مسافرین باشد . 

جوجه کباب در رستوران با کیفیت نعیم قشم

رستوران نعیم یکی از این رستوران های خوب و مناسب در جزیره ی گردشگرپذیر قشم است . این رستوران در سال 1393 افتتاح شد . 

اگر در تور ارزان داخلی قشم به دنبال فضایی گرم ، صمیمی و دنج هستید رستوران نعیم همان جاست . مکانی که با محیط شلوغش هم دنج است و هم صمیمی و تجربه ای خاطره انگیز را برایتان باقی میگذارد . مخصوصا اگر به میگو با طبخی متفاوت علاقه مند هستید حتما سری به این رستوران بزنید چرا که به جز میگو های پفکی معروفش ، منویی رنگارنگ از کباب ها، استیک ، مرغ و غذاهای دریایی را در مقابلتان میگذارد . غذاها در این رستوران به صورت سلف سرو میشود اما فراکوش نکنید که اگر غذای برنجی سفارش دادید توقع برنج با کیفیت بالا را نداشته باشید چرا اکثر برنج های استفاده شده در رستوران های قشم هندی است . 

کباب کوبیده ی رستوران نعیم قشم ایران

سلف سرویس بودنش هم از ویژگی های خاص آن است اما نکته ی قابل توجه اینجاست که سلف آن ، آنطور که باید مهیج نیست . 

کسانی که کوبیده خور حرفه ای هستند و علاقه مند به این غذای خوشمزه هستند بهتر است قید آن را در قشم بزنند زیرا نه در این رستوران و نه در رستوران دیگر نمیتوانند کوبیده ی با کیفیت و خوبی را پیدا کنند .