رستوران جینیز (Jenna’s Bistro and Wine)

جینیز
اطلاعات رستوران جینیز
شهر کرابی | تور ارزان قیمت تایلند
تلفن 6675695152
وب سایت Website
آدرس فارسی کرابی - تایلند
آدرس انگلیسی 328/3, Moo 2 Ao Nang, Krabi District, Krabi 81180, Thailand

توضیحات رستوران جینیز کرابی | تور ارزان قیمت تایلند


یکی از بهترین رستوران ها در شهر کرابی، رستوران Jenna’s Bistro and Wine است که در آن بهترین غذاهای سنتی، بین المللی و نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی در اختیار مشتریان قرار می گیرد. مشتریانی که طرفدار غذاهای سبک غربی و تایلندی هستند، می توانند به این رستوران مراجعه کنند. محیط و فضای داخلی رستوران زیبا و خیره کننده است و در ساخت آن از بهترین طرح های معماری استفاده شده است. بهترین غذاهای دریایی از جمله ماهی دودی در این رستوران طبخ می شود که طرفداران زیادی دارد.
همچنین اسپاگتی، کباب گوشت گوسفند، استیک گوشت، سس پاستا و گوشت گاو استرالیایی از دیگر غذاهای محبوب این رستوران است. رستوران Jenna’s Bistro and Wine در نزدیکی سواحل توچال و ویلا کرابی قرار دارد که بازی های آبی، سرگرمی های ساحلی و ... صرف غذا در رستوران را با جذابیت بیشتری همراه کرده است.
در رستوران Jenna’s Bistro and Wine بهترین نوشیدنی ها هم در اختیار مشتریان قرار می گیرد. سال غذاخوری رستوران دارای محیطی زیبا و با سبک غربی است. در این رستوران بهترین نوشیدنی های استرالیایی، نیوزلندی و شیلی در اختیار مشتریان قرار می گیرد. مشتریان می توانند نوشیدنی خود را با بطری یا لیوان سفارش دهند. همچنین در این رستوران صبحانه هم تهیه می شود. تمامی مشتریان فارغ سن و ملیت می توانند غذای مورد علاقه خود را از منوی رستوران Jenna’s Bistro and Wine پیدا کنند. این رستوران هر روز از سایت 8:30 صبح تا ساعت 23 شب فعالیت می کنند. رستوران در نزدیکی شعبه های استارباکس و مک دونالد قرار دارد.