رستوران ومبند د پائول (Vembanad - The Paul)

ومبند د پائول
اطلاعات رستوران ومبند د پائول
شهر کرالا
تلفن 918040477777
وب سایت Website
آدرس فارسی کرالا - هند
آدرس انگلیسی 138/28, 4th floor, south wing, Domlur Layout, Off Intermediate Ring Road, Opposite Embassy Golf Links, Bengaluru, Karnataka 560071, India

توضیحات رستوران ومبند د پائول کرالا

رستوران ومبند د پائول یکی از رستوران های معروف در شهر کرالا می باشد که در مرکز شهر قرار دارد. این رستوران یکی از مکان های آرام و دنج برای گذراندن یک روز مهیج با خانواده و دوستان است. رستوران ومبند د پائول به سفارت گلف لینک نزدیک است و دسترسی به آن کار چندان دشواری نیست. محیط رستوران زیبا و چشم نواز است و از طراحی های سنتی برای زیبایی آن استفاده شده است. دکوراسیون این رستوران بیشتر به خانه های قدیمی شهر شباهت دارد. صندلی های چوبی، پرچین های گل یاس و محیط آرام و زیبا از ویژگی های این رستوران است.

کیفیت غذاهای این رستوران مثال زدنی است و تمامی مشتریان را راضی نگه می دارد. در منوی غذایی رستوران برای همه گروه های سنی غذا وجود دارد و هر کس می تواند طبق سلیقه و ذائقه خود غذا و نوشیدنی سفارش دهد. آشپزهای این رستوران مهارت زیادی در طبخ غذاهای دریایی دارند. همه مشتریانی که وارد این رستوران می شوند، مطمئنا طعم غذاها را به دلیل ادویه های مخصوص از خاطر نخواهند برد.

انواع خورش ها، خوراک های گوشت، بریانی و ... در این رستوران تهیه می شود. رعایت بهداشت و سایر استانداردهای لازم مربوط به طبخ غذا از جمله ویژگی های این رستوران می باشد که توانسته است از این طریق رضایت مشتریان را جلب کند.