رستوران کومسال ( Kumsal)

کومسال
اطلاعات رستوران کومسال
شهر کوش آداسی | تور ارزان کوش آداسی
تلفن 5462720531
وب سایت Website
آدرس فارسی کوش آداسی - ترکیه
آدرس انگلیسی Kusadasi, Kusadasi 09400, Turkey

توضیحات رستوران کومسال کوش آداسی | تور ارزان کوش آداسی

رستوران کومسال 

کوش آداس شهر مفرح و شاد برای کسانی است که قصدشان از سفر گردش و تفریحه ، ما برای این عزیزان تور های کوش آداسی را پیشنهاد میکنیم . طی سال افراد بیشماری برای خوش گذرانی و گردش وارد این شهر منحصر به فرد میشوند ، حال در مقابل این حجم مسافر باید رستوران ها و غذاخوری هایی باشد که به خوبی بتواند از مسافران پذیرایی کند . 

رستوران کومسال رستورانی لاکچری و لوکس است که از بهترین رستوران های کوش آداسی محسوب میشود . 

رستوران ساحلی کومسال در کوش آداسی ترکیه

شما در رستوران منحصر به فرد کومسال غذاهای بسیار لذیذ و خوش طعمی را میتوانید میل کنید ، مخصوصا اینکه رستوران در کنار دریا قرار گرفته وشما میتوانید حین خوردن غذا از منظره ی شگفت انگیز دریا نیز لذت ببرید . 

شما در رستوران کومسال منویی رنگارنگ و متنوع سرشار از غذاهای خوش طعم و خاصی را میبینید که ما پیشنهاد میکنیم در سفارشتان حتما فیش اند چیپس را قرار دهید ، چرا که غذاییست که طرفداران بیشماری میان مردم دارد ، پس امتخان کردن آن خالی از لطف نیست . 

در رستوران کومسال غذاهای بین المللی با نیز با کیفیتی مناسب و قابل قبول سرو میشود . بهترین فصل برای رفتن به این رستوران شب های گرم تابستان است که مشا میتوانید در تراس رستوران در هوای مطلوب و بینظیر مجاور ساحل غذایتان را به همراه یک نوشیدنی خاص و منحصر به فرد میل کنید . 

رستوران کومسال کوش آداسی ترکیه

همین که رستوران در چند قدمی ساحل قرار گرفته یکی از ویژگی های منحصر به فرد آن محسوب میشود . پس در انتخاب یک رستوران لوکس بسیار دقت کنید .

معمولا گردشگران و توریستان فراوانی هستند که ابتدا ساعاتی طولانی را در ساحل به تفریح و خوش گذرانی مشغول میشوند سپس به رستوران می آیند و غذایی لذیذ را میل میکنند و ساعاتی آرام را در رستوران سپری میکنند .

در رستوران کومسال پذیرایی بینظیری توسط پرسنل حرفه ای و خوش برخورد از شما خواهد شد پس فرصت را از دست ندهید . 

پیشنهاد میکنیم در تور کوش آداسی و سفر به این شهر حیرت انگیز حتما یک وعده را در این رستوران تجربه کنید .