رستوران شیراز (Shiraz)

 شیراز
اطلاعات رستوران شیراز
شهر سنگاپور - تور کوالا-سنگاپور
تلفن 63342282
وب سایت Website
آدرس فارسی سنگاپور ، مالزی
آدرس انگلیسی 3A River Valley Rd, #01-09 Clarke Quay, Singapore 179020

توضیحات رستوران شیراز سنگاپور - تور کوالا-سنگاپور

یکی از بهترین تفریحات درهرسفر خوردن غذاهای سنتی و محلی هر کشورهمراه با آشنایی فرهنگ آن است. سنگاپور شهری ست با فرهنگ سنتی که دارای بهترین رستوران ها همراه با غذاهای لذیذ با طعم های متفاوت است.اما گاهی رستوران های کشورهای خارجی، با ذائقه مردم ایران سازگار نمی باشد، به همین دلیل در سنگاپور رستوران هایی با طبخ غذاهای ایرانی دایر می باشد تا گردشگران ایرانی به جز زیبایی این کشور از خوردن غذاهای لذیذ و خوشمزه نیز هم لذت ببرند.

گاهی اوقات مردمی که با تورهای لاکچری مالزی به این کشور سفر می کنند و طعم و مزه غذاهای تند مالزیایی به آنها سازگار نیست نیاز دارند در میانه تور خود از غذاهای ایرانی هم بهره مند شوند. یکی از رستوران های محبوب این شهر رستوران شیراز همراه با طبخ غذاهای ایرانی است. فضای داخلی رستوران شیراز سنگاپور دیزاین شده از طاقچه های سنتی کمانی و طرح های اسلیمی ست که روحیه ای ایرانی به این رستوران بخشیده است .

ازغذاهای معروف رستوران شیراز سنگاپور  برانی اسفناج، آش رشته، شله زرد، کباب های مختلف، پلو و خورشت های معروف ایرانی است که با وجود شیشه ای بودن آشپزخانه این رستوران طبخ این غذاها به خوبی مشخص است. رستوران شیراز سنگاپور  پاتوق بسیاری از ایرانیان مقیم سنگاپور می باشد.