رستوران اوستا کاظم (Kazım Usta)

اوستا کاظم
اطلاعات رستوران اوستا کاظم
شهر کوش آداسی | تور ارزان کوش آداسی
تلفن 3248351 242 0090
وب سایت Website
آدرس فارسی کوش آداسی - ترکیه
آدرس انگلیسی Camikebir Mahallesi, Mahmut esat bozkurt cad no:14/A, Camikebir Mh., 09400 Kuşadası/Aydın, Turkey

توضیحات رستوران اوستا کاظم کوش آداسی | تور ارزان کوش آداسی

کوش آداسی یکی از شهرهای بندری در ترکیه است که به دلیلی داشتن اماکن و جاذبه های توریستی و تفریحی بسیار مورد توجه قرار گرفته و طرفداران بسیاری نیز دارد ! آفتاب ، دریا ، سواحل بی نظیر مثلثی است که اگر در اختیارتان قرار داده شود تجربه های خوب و خوشی را برایتان رقم خواهد زد ، خرید های مقرون به صرفه و ارزان پس به همین خاطر نباید سفر به شهر زیبای کوش آداسی را نادیده گرفت .

هتل ها و اقامتگاه های این شهر توریستی و تفریحی از دیگر امتیازات آن محسوب میشود ، هتل 5 ستاره دابل تری مای هیلتون ، هتل 4 ستاره آروارو ، هتل Ephesia  ، هتل فانتاسی لوکس جزو هتل های پرطرفدار در این منطقه است که اقامتی راحت و رویایی را برایتان رقم خواهد زد .

آب و هوای کوش آداسی از آب و هوای مدیترانه ای بی تاثیر نمانده است ! زمستان های معتدل و تابستان های داغ داغ در این شهر جریان دارد جالب است بدانید رد این تابستان های داغ بارش باران هم نیز در این منطقه مشاهده میشود ، اما در کل اگر میخواهید بهترین زمان را برای سفر به کوش آداسی پیدا کنید مقاله ما را درباره ی بهترین زمان سفر به کوش آداسی را مطالعه کنید .
کباب ترکی ، دلمه و پیتزا ، غذاهای مدیترانه ای ، کباب دونر ، برنج ترکی و مرغ ، سوپ عدس از بهترین غذاها در این منطقه هستند و میتوانید آنها را در این شهر میل کنید زیرا فقط در کوش آداسی وجود دارند از این رو سعی کنید بهترین رستوران را برای خوردن غذا انتخاب کنید تا بتوانید از طعم بی نظیر آنها بهره مند شوید 

رستوران اوستا کاظم ، رستوران هالیدی این ، رستوران قصر ، کبابی حسن ، رستوران بلک اند وایت ، رستوران آولو ، رستوران بازار ماهی از بهترین رستوران هاییست که بهترین سرآشپز ها غذاها را برایتان طبخ و سرو میکنند ! ما در این مقاله میخواهیم اطلاعات لازم و کافی را درباره ی رستوران اوستا کاظم به شما بدهیم پس با ما همراه باشید . 

رستوران اوستا کاظم 

در مزحله اول شاید از اسم رستوران خوشتان نیاید اما بادی بگویم رستوران اوستا کاظم یکی از بهترین رستوران های شهر کوش آداسی است ، این رستوران با سابقه نزدیک به سال خود توانسته جزو برترین های شهر قرار بگیرد پس آن را دست کم نگیرید ! با ورود به این رستوران اولین چیزی که نظرتان را جلب میکند رفتار خوش و مودبانه پرسنل این رستوران است که از بدو ورود به استقبال شما میآیند ! منوی رستوران از دیگر امتیازات رستوران محسوب میشود منویی سرشار از غذاهای دریایی خوشمزه و خوش طعم ! شما هر چه سفارش دهید خوب است اما اگر به دنبال معروف ترین غذاهای این رستوران هستید ما مایه کبابی را به شما پیشنهاد میکنیم ! 
عده ای از آن سر شهر فقط برای خوردن غذا در این رستوران مخصوصا ماهی کبابی خود را به این رستوران میرسانند تا بتوانند از غذاهای لذیذ رستوران اوستا کاظم میل منند ، خلاصه اینکه همه چیز در این رستوران محیاست تا شما بتوانید ساعاتی خوش را داشته باشید 

همه ی غذاها در این رستوران با تازه ترین مواد اولیه تهیه میشوند ! سرآشپز حرفه ای این رستوران تمام تلاشش را میکند تا شما غذایی لذیذ را میل کنید و زا تک تک لحظاتتان نهایت لذت را ببرید ، چی بهتر از این ؟! 
در سفر به کوش آداسی حتما یک ئعده غذایی را در این رستوران میل کنید من به شخصه این اطمینان را به شما میدهم که طعم این غذاها همیشه در زیر زبانتان باقی خواهد ماند ! این رستوران همه روزه از ساعت 10 صبح الی 10 شب در اختیارتان قرار دارد .

آژانس مسافرتی هورگشت سفری خوش را برایتان آرزومند است .