رستوران برونوس (BRUNOS)

برونوس
اطلاعات رستوران برونوس
شهر پاتایا | تور ارزان پاتایا
تلفن -
وب سایت
آدرس فارسی تایلند - پاتایا
آدرس انگلیسی pattaya - thailand

توضیحات رستوران برونوس پاتایا | تور ارزان پاتایا

 به هرکجای دنیا که سفر کنید یکی از مهمترین مسائلی که باید در مورد آن تحقیق کنید رستوران های خوب و معروف آنجاست. غذا خوردن مقوله مهمی است که اکثر ما آن را جزء لذت بخش ترین کارها میدانیم. پس بهتر است قبل سفر در مورد غذاهای محلی و خاص مقصدتان و رستوران های خوب و محبوبش جستجو کنید تا بتوانید در طول سفرتان غذاهای لذیذی را نوش جان کنید.

حال اگر از مسافران تایلند و پاتایا هستید بهتر است شما را با یکی از رستوران های خوب و پرطرفدار آنجا آشنا کنیم.

رستوران برونوس

این رستوران در سال 1986 افتتاح گردید و از همان زمان تاکنون جای خود را در میان مردم محکم کرده و طرفداران بسیاری را جذب خود کرد. با توجه به اینکه منوی این رستوران ارزان است اما بخاطر تنوع غذایی و طعم بی نظیری که غذاها دارند جزء بهترین رستوران های پاتایا به حساب می آید.

شما در منوی رستوران برونوس میتوانید انواع غذاهای بین المللی، سوئیسی، امریکایی و غذاهای دریایی اروپایی را ببینید و طبق ذائقه تان غذای مورد علاقه تان را انتخاب کرده و سفارش دهید. حتی اگر بدنبال تست کردن غذاهای تایلندی هستید باید خیالتان را راحت کنم که جای درستی آمده اید و میتوانید خوش طعم ترین غذاهای تایلند را نیز در برونوس سفارش دهید.

سوشی و غذاهای چینی که همیشه طرفداران زیادی در بین ملیت های گوناگون دارد هم در منوی رستوران برونوس جایی برای خود دارند. علت اینکه پیشنهاد ما به شما برای صرف غذا در پاتایا ، رستوران برونوس است، تنوع بسیار بالای غذاها از هر گوشه دنیا میباشد.

هرکسی با هر سلیقه ای میتواند بهترین و لذیذترین غذاها را در برونوس سفارش داده و نوش جان کند. رستوران برونوس فضای دلنشین و زیبایی دارد که میتوانید در آن لحظات خوشی را کنار عزیزانتان داشته باشید.