رستوران سریسرفین دینینگ (Seraser Fine Dining )

سریسرفین دینینگ
اطلاعات رستوران سریسرفین دینینگ
شهر آنتالیا | تور ارزان آنتالیا
تلفن ۶۰۱۵ ۲۴۷ ۲۴۲ (۰) ۹۰+
وب سایت
آدرس فارسی سواحل آنتالیا
آدرس انگلیسی Tuzcular mah, Karanlik sok, No:18 Kaleici, Antalya 07100, Turkey

توضیحات رستوران سریسرفین دینینگ آنتالیا | تور ارزان آنتالیا

سریسرفین دینینگ ،رستورانی شیک و مجلل در آنتالیا

این رستوران لوکس یکی از بهترین و محبوب ترین رستوران های آنتالیا میباشد. در زمانی که مشغول نوش جان کردن غذای دلخواهتان هستید، نوای پیانو، فضا را برایتان رمانتیک میکند.  میزهایی در فضای باز چیده شده اند که میتوانید آنها را انتخاب نمایید و یا در داخل رستوران بنشینید. دکوراسیون فوق العاده داخل رستوران و یا فضاهای سبز بیرون، هرکدام زیبایی های خود را دارد و قطعا رضایت شما را بهمراه خواهد داشت. 

غذاهایی خوش طعم درمنوی رستوران سریسرفین دینینگ وجود دارد که با انتخاب هرکدام از آنها بدون شک لذت خواهید برد. آشپزهای این رستوران حرفه ای هستند و طعمی خاص و به یادماندنی از غذاها را برایتان سرو میکنند. 

شما میتوانید در رستوران سریسرفین دینینگ، قرارها و جلسات کاری خود را برگزار کنید و یا برای داشتن ملاقاتی عاشقانه به این رستوران مجلل بیایید. فضای آرام و رمانتیک رستوران سریسرفین دینینگ بدون شک برای شما دوست داشنتی خواهد بود. 

غذاهای ترکی و بین المللی با طعمی فوق العاده برای شما سرو میشود و دسرهای رنگارنگی را میتوانید سفارش داده و نوش جان کنید. رستوران سریسرفین دینینگ، در میان گردشگران و توریست های آنتالیا نیز بسیار محبوب میباشد. پیشنهاد ما هم به اینست که با سفر به آنتالیا حتما به این رستوران هم سری بزنید و لحظات به یاد ماندنی را سپری کنید.