رستوران گیزلی باهس (Gizli Bahce)

گیزلی باهس
اطلاعات رستوران گیزلی باهس
شهر آنتالیا | تور ارزان و لحظه آخری آنتالیا
تلفن ۸۰۱۰ ۲۴۴ ۲۴۲ (۰) ۹۰+
وب سایت
آدرس فارسی سواحل آنتالیا
آدرس انگلیسی Selçuk Mah., Dizdar Hasan Bey Sok. 1, Antalya, Turkey

توضیحات رستوران گیزلی باهس آنتالیا | تور ارزان و لحظه آخری آنتالیا

یکی از رستوران های خوبی که در آنتالیا باید بروید، رستوران گیزلی باهس است. 

رستوران ایتالیایی گیزلی باهس

گیزلی باهس به دلیل موقعیت مکانی زیبایی که دارد بسیار محبوب میباشد. نزدیکی به ساحل و فضای سرسبزی که رستوران را دربر گرفته است بسیار دلنشین بوده و گردشگران زیادی را به خود جذب کرده است. این رستوران محبوب فضای سبزی دارد که با قرار گرفتن در بلند ترین نقطه  شهر،  منظره بی نظیری از  ساحل و دریا را به تصویر میکشد. 

 گیزلی باهس در خیابان سلچوک، بلوار دیزدار حسن قرار دارد. فضاسازی های زیبایی که در این رستوران  انجام شده غذا را دلچسب تر میکند، آبشار و برکه ای آرام در میان طبیعت دل انگیز نظر شما بسیار جلب میکند.  علاوه بر میزهای چیده شده در جاهای مختلف رستوران، آلاچیق هایی قرار داده شده که میتوانید برای صرف غذایتان یکی از آنها را انتخاب کنید. در کنار دیوارهای سنگی، در بخش دیگر رستوران گیزلی باهس، میزهایی شیک و لوکس چیده شده اند که انتخاب آنها هم بسیار انتخاب هوشمندانه ای است. 

منوی رستوران گیزلی باهس، با انواع غذاهای ترکی و ایتالیایی از شما پذیرایی میکند. طعم لذیذ غذاها که با تزئینی زیبا و هنرمندانه سرو میشوند نظر شما را جلب میکند و بارها و بارها شما را به این رستوران میکشاند.

غذاهایی که پیشنهاد میکنیم حتما سفارش دهید: خوراک های اصیل ترکی - کباب مخصوص - غذاهای دریایی و سالاد سبزیجات میباشد. ولی در کل تمام غذاهای رستوران گیزلی باهس از مواد اولیه تازه تهیه میشود و آشپزهای حرفه ای به بهترین نحو غذاها را طبخ میکنند تا رضایت شما را بدست آورند. 

علاوه بر شام و ناهار، وعده ی صبحانه هم در این رستوران سرو میشود که میتوانید صبح دل انگیزی در چنین محیط زیبایی با خوردن صبحانه ای کامل داشته باشید و روزتان را در آنتالیا، متفاوت آغاز کنید. 

 رستوران گیزلی باهس آنتالیا

Web Analytics