رستوران استلاز بیستروت (Stella’s Bistrot )

استلاز بیستروت
اطلاعات رستوران استلاز بیستروت
شهر آنتالیا | تور ارزان آنتالیا
تلفن ۳۹۳۱ ۲۴۳ ۲۴۲ (۰) ۹۰+
وب سایت
آدرس فارسی سواحل آنتالیا
آدرس انگلیسی Fevzi Çakmak Caddesi 3/C, Antalya, Turkey

توضیحات رستوران استلاز بیستروت آنتالیا | تور ارزان آنتالیا

اگر از طرفداران غذاهای دریایی و کباب هستید به رستوران استلاز بیستروت آنتالیا بیایید. 

رستوران استلاز بیستروت، با چشم اندازی از دریا در تراس و فضای داخل رستوران، میزها و صندلی هایی شیک را چیده است تا در محیطی که میپسندید غذایتان را میل کنید. دکوراسیون رستوران بسیار لوکس و زیباست و محیطی را برای مشتریان و مهمانان خود آماده کرده است که در آن احساس آرامش داشته باشند. 

اگر تراس را برای صرف غذایتان انتخاب کرده اید، غروب زیبایی را میتوانید ببینید که شروع شبی رمانتیک برای شما میتواند باشد. در کنار غذایتان نوشیدنی های بی نظیر این رستوران را نیز سفارش بدهید و از طعم آنها لذت ببرید. 

شما میتوانید از منوی رستوران استلاز بیستروت، غذاهای مدیترانه ای - ایتالیایی و خوراک های ترکی را سفارش دهید. سالادها و ساندویچ های فوق العاده و لازانیای خوشمزه این رستوران را حتما امتحان کنید. 

آنچه این رستوران را منحصربه فرد کرده است، امکان تماشای ترامواها از تراس رستوران است. گردشگران بسیاری به این رستوران می آیند و همین موضوع باعث شده رستوران استلاز بیستروت جزء بهترین رستوران های آنتالیا باشد. پس به شما هم پیشنهاد میکنیم حتما به این رستوران بروید و در محیطی آرام و زیبا غذاهایی خوشمزه را نوش جان کنید تا خاطره ای به یاد ماندنی از سفر به آنتالیا را ثبت کنید.