مرکز خرید وافی سیتی (Wafi City Mall)

وافی سیتی
اطلاعات مرکز خرید
شهر تور ارزان دبی
وب سایت
آدرس فارسی امارات - دبی - خیابان القطاعیات
آدرس انگلیسی Dubai

توضیحات مرکز خرید وافی سیتی تور ارزان دبی

دبی، بهترین جا برای خرید می باشد و به مسافران دبی پیشنهاد میکنیم پول و ارز کافی همراه داشته باشند، زیرا با رفتن به مراکز خرید و مال های دبی قطعا وسوسه میشوند و با دستان پر از این مراکز بیرون می آیند. یکی از تفریحاتی که در دبی با آن سرگرم میشوید، بازدید و گشت و گذار در مراکز خرید بزرگ و زیبای آن میباشد. دبی، تعداد بیشماری سیتی سنتر و مرکز خرید دارد که با معماری ها و دکوراسیون های فوق العاده و وسعت زیادی که دارند همه را به خود جذب میکنند. 

مرکز خرید وافی سیتی، یکی از مراکز محبوب و پرطرفدار در دبی است که با مساحت 520هزار متر مربع در چهار طبقه، بیش از سیصد فروشگاه را در خود گنجانده است. این مرکز خرید لوکس، در خیابان القطاعیات دبی میباشد و شما میتوانید با رفتن به آنجا ساعت ها وقت خودتان را در میان مغازه های باشکوه وافی سیتی بگذرانید و لذت ببرید. 

یکی از ویژگی های مرکز خرید وافی سیتی، که باعث شده تعداد بیشماری بازدید کننده را در هر روز داشته باشد، معماری منحصر به فردش میباشد. تلفیقی از معماری مدرن و معماری مصرباستان، که این سازه را تبدیل به  اهرام مصر کرده است و سقف آن تماما" از شیشه ساخته شده است. فضاهای داخل وافی سیتی رنگ و بوی مصر را دارد و با دکوراسیون های بی نظیر که با تندیس ها و مجسمه های مصر تزئین شده اند، گوشه - گوشه ی این مرکز خرید را دیدنی کرده است.

رستوران های تور ارزان دبی

بیش از سیصد مغازه با برندهای معتبر و معروف جهانی در وافی سنتر کنار هم جمع شده اند و مجموعه فوق العاده ای را برای خرید ایجاد کرده اند. لباس - کیف و کفش - لوازم آرایشی - عطر - زیورآلات و طلا و جواهر - لوازم و لباس های ورزشی - اسباب بازی و هر چیز دیگری که لازم داشته باشید در این مرکز خرید بزرگ و مجلل یافت میشود. بهترین برندهای جهانی در مرکز خرید وافی سیتی وجود دارند تا شما بهترین خرید را انجام دهید و لذت ببرید. 

به یاد داشته باشید حتما به فود کورت وافی سیتی بروید و در میان آنهمه رستوران های بی نظیر که با غذاهای لذیذ از شما پذیرایی میکنند، خستگی و گرسنگی ناشی از گشت و گذارتان در این مرکز خرید را رفع کنید. بیش از سی رستوران در این فود کورت وجود دارد که میتوانید غذاهای عربی - هنی - چینی - فست فود - مک دونالد - کی اف سی و پیتزا را مطابق با میل و سلیقه تان سفارش داده و نوش جان کنید. 

یکی دیگر از ویژگی های وافی سیتی، سرزمین بازی برای کودکان میباشد که میتوانند در میان انواع وسایل بازی مثل سرسره - خانه های چوبی - صخره نوردی - قلعه و .... سرگرم شوند و لذت ببرند. در حین بازی بچه هایتان ، شما میتوانید در کافه ای که روبه روی این زمین بازی است خودتان به صرف قهوه مهمان کنید. 

مرکز خرید وافی سیتی، مجموعه ای کامل و بی نظیر است که تمام امکانات لازم مانند سرویس بهداشتی - آسانسور- پارکینگ - صرافی - بانک - کافه - رستوران - زمین بازی و فضای مناسب برای استراحت را در کنار دکوراسیون های زیبا و جذاب دربر دارد و یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین مراکز خرید دبی میباشد.

شما میتوانید ساعت ها وقتتان را در وافی سیتی بگذرانید و لذت ببرید . قطعا در پایان بازدید و گشت و گذارتان، با دستان پر و لبخند رضایت بر لبانتان از وافی سیتی خارج میشوید.

هتل های تور ارزان دبی