مرکز خرید سنترال فستیوال (Central Festival)

سنترال فستیوال
اطلاعات مرکز خرید
شهر پوکت | تور ارزان پوکت
وب سایت
آدرس فارسی تایلند - پوکت
آدرس انگلیسی phuket - thailand

توضیحات مرکز خرید سنترال فستیوال پوکت | تور ارزان پوکت

در میان تمام روزهای خوشی که در پوکت میگذرانید و از ساحل، مراکز تفریحی و سایر جاذبه های گردشگری بازدید میکنید، بهتر است بعضی از ساعات خود را به خرید و گردش در مراکز خرید پوکت اختصاص دهید.

یکی از مراکز خرید پوکت که طرفداران بسیاری دارد و روزانه شاهد بازدیدکنندگان زیادی است ، مرکز خرید سنترال فستیوال میباشد.

حدود یکصد و بیست مغازه در سنترال فستیوال وجود دارد که شامل برندهای معتبر جهانی و برندهای تایلندی میباشد و میتوانید خریدهای خوبی را انجام دهید. 

محصولاتی که در مرکز خرید سنترال فستیوال ارائه میشود: انواع لباس و پوشاک - محصولات ابریشمی - اسباب بازی - کیف و کفش - لوازم منزل- لوازم الکتریکی و کامپیوتری - مواد غذایی و... است که مجموعه فوق العاده ای را برای خرید تشکیل داده اند. کل چهار طبقه ی مرکز خرید سنترال فستیوال، پر از جذابیت است که میتوانید روز بی نظیری را با گشت و گذار در آن سپری کنید. 

فضای ورودی و فضاهای داخلی این مرکز خرید بسیار هنرمندانه درست شده اند تا همه را جذب کرده و محیط زیبایی را برای گردشگران و توریست ها ایجاد کنند. رستوران های بین المللی و بسیار خوبی که در سنترال فستیوال هستند با انواع غذاها از شما پذیرایی میکنند. غذاهای ژاپنی - چینی -فرانسوی و همچنین غذاهای محلی تایلندی در رستوران های این مرکز خرید طبخ و سرو میشوند که میتوانید نوش جان کنید و از اوقاتی که در سنترال فستیوال میگذرانید لذت ببرید. 

مرکز خرید سنترال فستیوال

سالن های سینمای این مرکز خرید نیز شما را به دیدن بهترین فیلم های روز جهان دعوت میکنند. بهتر است برای آمدن به سنترال فستیوال، یک نیمروز خود را خالی بگذارید و با خرید، دیدن فیلم و خوردن غذاهای خوشمزه در کنار عزیزانتان خوش بگذرانید. 

اگر ماشین در اختیارتان است باید خیالتان را راحت کنم که میتوانید از پارکینگ رایگان مرکز خرید فستیوال سنترال استفاده کنید. 

شما در محیطی آرام و لوکس میتوانید قدم بزنید و مغازه ها را یک به یک مشاهده کرده و هرآنچه نیاز دارید از برندهای معروف دنیا و یا مارک های تایلندی خریداری کنید و لذت ببرید. با سفر به پوکت، بازدید از مرکز خرید فستیوال سنترال را به شما پیشنهاد میکنیم.