مرکز خرید پارس خليج (Pars Khalij)

پارس خليج
اطلاعات مرکز خرید
شهر کیش | تور لحظه آخری کیش
وب سایت
آدرس فارسی ایران - جزیره کیش
آدرس انگلیسی kish Island - Iran

توضیحات مرکز خرید پارس خليج کیش | تور لحظه آخری کیش

در میان تعداد بیشمار مراکز خریدی که در جزیره کیش قرار دارد، بازار پارس خلیج  در میان گردشگران و کیشوندان محبوبیت خاصی دارد. مرکز خرید پارس خلیج در سال 1370 درشمال غربی جزیره تاسیس شد و با 153 غرفه و مغازه به عرضه ی انواع پوشاک - لوازم برقی و لوازم آرایشی پرداخته است.

بعد از اینکه جزیره کیش، به عنوان منطقه آزاد اعلام شد، مراحل ساخت بازار پارس خلیج آغاز شد. این مرکز خرید مجموعه کاملی برای خرید پوشاک - کیف و کفش - لوازم بهداشتی و آرایشی - لوازم خانگی و آشپزخانه - اسباب بازی - تجهیزات کامپیوتری و موبایل می باشد. شما میتوانید تمام خریدهایتان را در بازار پارس خلیج انجام دهید و با دستانی پر از پاساژ خارج شوید. 

برای رفاه گردشگران، شعبه های بانک - صرافی - خدمات مسافرتی و کافی نت هم در این مرکز خرید وجود دارد. این بازار که در یک طبقه ساخته شده است، از چهار جهت ورودی داشته و ورود و خروج را برای افراد آسان کرده است. تهویه مطبوع هوای داخلی مرکز خرید را مناسب کرده و همه چیز برای داشتن خرید در محیطی آرام برای گردشگران و بومیان فراهم میباشد. 

مراکز خرید کیش در تور لحظه آخری کیش

قیمت کالاها و اجناس در بازار پارس خلیج، ارزان و مناسب است، بطوریکه میتوانید براحتی تمام آنچه نیاز دارید را تهیه کنید. تنوع کالاها و قیمت های خوب ارزان آنها باعث شده این مرکز خرید بسیار مورد توجه باشد. همچنین نزدیکی آن به پارک و اسکله میرمهنا، افراد بیشتری را جذب بازار پارس خلیج کرده است. 

مسافران و گردشگرانی که در هتل های دیدار و خاتم اقامت دارند به این مرکز خرید نزدیک هستند و به راحتی میتوانند به آنجا رفته و تمام خرید ها و سوغاتی هایشان را تهیه کنند. در بازار پارس خلیج، دو رستوران و کافه نیز وجود دارد که میتوانید در حین خرید و گشت و گذار ، برای رفع خستگی به این رستوران و کافه ها پناه برده و غذا یا نوشیدنی و بستنی نوش جان کنید. علاوه بر فست فود شما میتوانید غذاهای ایرانی و سنتی را نیز را در رستوران این مرکز خرید میل کنید. 

بازار پارس خلیج، یکی از مراکز خرید قدیمی کیش است که در نزدیکی بازار عرب ها میباشد و میتوانید بهترین و ارزان ترین خریدها را در آن انجام دهید. 

بیشتر بخوانیم : معرفی جزیره کیش از نظر گردشگری