مرکز خرید سوپر چیپ (Supercheap)

سوپر چیپ
اطلاعات مرکز خرید
شهر پوکت | تور ارزان پوکت
وب سایت Website
آدرس فارسی تایلند- پوکت
آدرس انگلیسی 46/5 Thepkrasattri Rd., Muang, Thailand

توضیحات مرکز خرید سوپر چیپ پوکت | تور ارزان پوکت

خریدی خارج از عرف و بسیار جالب توجه در سوپر چیپ

پوکت یک جزیره زیبا در تایلند است که به دلیل ساحل و زیبایی هایش بسیار مورد توجه گردشگران سراسر جهان واقع می‌شود در این جزیره مراکز خرید با امکانات متفاوت، زیاد دیده می شود  یکی از مراکز خرید که حتماً توصیه می شود آن را ببینید مرکز خرید سوپر چیپ می باشد. این بازار در شمال شهر واقع است و دارای فضای بسیار بزرگ(۱۲۰۰۰ مترمربع) و شبیه انبار است. شاید در کشورهای اروپای دیدن چنین بازاری غیر ممکن باشد اما در تایلند هر غیر ممکنی تبدیل به ممکن میشود.

تاریخچه بازار سوپر چیپ

این مرکز خرید و بازار بسیار بزرگ در روز ۱۶ اکتبر سال ۲۰۱۳ به طور کامل در آتش سوخت و از بین رفت اما بلافاصله این بازار مورد بازسازی واقع شد و صد البته که این بار توسط مصالح و مواد جدید و ضد حریق. این بازار در سال ۲۰۱۴ مجدداً فعالیت خود را از سر گرفت اما این بار بسیار شیک تر، مدرن تر و تمیزتر تا خریدی راحت تر رو به بازدیدکنندگانش هدیه بدهد. ورودی اصلی بازار از بخش باقیمانده ساختمان قدیمی میباشد. این بازار به زیبایی یک سوپرمارکت استاندارد است با این تفاوت که سقفی حدود ۱۵ متر بالای سر وجود دارد. برای ورود به این بازار هیچکس مجاز نیست کوله پشتی یا ساک بزرگ همراه داشته باشد در صورت داشتن هر یک از آنان باید آن را تحویل داد و رسید دریافت نمود. با ورود به داخل سوپر بدون شک شگفت زده خواهید شد زیرا روبه روی شما ۱۲۰ متر فضا با سازه های فلزی سفید رنگ مانند یک هزارتو قرار دارد تمامی راه روها توسط قفسه بندی های فلزی نارنجی رنگ از یکدیگر جدا شده‌اند.کف بازار از سیمان ساخته شده و فضایی شیک و تمیز را به محیط بخشیده است در نزدیکی ورودی نقشه ساختمان وجود دارد تا کمک کند که مشتریان و بازدیدکنندگان به راحتی به کالاهای مورد نظرشان برسند.

مرکز خرید سوپر چیپ

چه چیزهایی را در سوپر چیپ می توان یافت

در این بازار سوله مانند  همه چیز وجود دارد از شیر مرغ تا جان آدمیزاد. به طور مثال: لوازم جانبی ماشین و موتور سیکلت، مصالح ساختمانی و ابزار، ماهی آکواریوم، قلاب ماهیگیری، لوازم منزل( مبلمان، وسایل آشپزخانه، لوازم برقی)، تلفن همراه، خرده ریزهای بودا، لوازم آرایشی و بهداشتی، غذاهای تازه بسته بندی، لباس و هر آنچه که مدنظر باشد. این بازار به صورت عمده و خرده فروشی عمل می‌کند و قیمت هایش بسیار مناسب و ارزان می باشد. شاید وقت گذراندن در این بازار نشانه‌ یک عقل کامل باشد.