مرکز خرید پریمیوم اوتلت (Premium Outlet)

پریمیوم اوتلت
اطلاعات مرکز خرید
شهر پوکت | تور ارزان پوکت
وب سایت Website
آدرس فارسی تایلند- پوکت
آدرس انگلیسی Chang Lang, Amphoe Phan, Chang Wat Chiang Rai, Thailand

توضیحات مرکز خرید پریمیوم اوتلت پوکت | تور ارزان پوکت

در دل زیبای یک روستا خرید از معروف ترین برندها

شهر زیبا و پر توریست پوکت علاوه بر ساحل و جاذبه هایش دارای بازار و بازارچه های گوناگونی می باشد که هر رهگذری را تشویق به دیدن و خرید کردند می‌کند. این شهر از فروشگاههای مدرن و تازه تأسیس تا بازارچه های قدیمی سنتی بسیار دارد که در هریک از آنان اجناس بسیاری، چه بومی تایلندی و چه خارجی دیده می‌شود. امکان ندارد که در پوکت چیزی بخواهید که در یکی از فروشگاههای شهر آن را نتوان یافت. اغلب فروشگاه ها و بازارهای خرید سعی می کنند که رقابتی به فعالیت بپردازند و اکثر آنها از قیمت‌های مناسب برخوردار هستند و این امر سبب رضایت و خرید بیشتر مشتریان می‌شود. چند سالی است که فروشگاه‌های اوتلت در بین مردم معرفی شده و با استقبال خوبی هم روبه‌رو هستند. در این فروشگاه ها اغلب اجناس که تولیدشان متوقف شده است را با قیمت های باور نکردنی عرضه می‌کنند. بسیاری از عاشقان خرید و کسانی که در مورد هزینه خرید دقت بیشتری دارند به این فروشگاه‌ها سر می‌زنند چون اغلب اجناس از مارک های بسیار معروف میباشند که شاید کمتر از یکسال از رده تولید خارج شده باشند. امروزه این فروشگاهها برای همگان آشنا و مورد تایید می باشد. یکی از بازارهای خرید خوب پوکت که اوتلت دارد بازار پریمیوم می باشد این مرکز خرید در شمال غربی پوکت و با مساحت ۱۸ هزار متر مربع و پارکینگ با مساحت ۵۰۰ متر مربع می باشد. این بازار به سبک یک روستای زیبا طراحی شده است. از نظر معماری طوری ساخته شده که دارای هوای بسیار خنک باشد پس مشتریان با خیالی آسوده ساعت ها بدون در نظر گرفتن دمای هوا در آن به راحتی خرید می کنند.

مرکز خرید پریمیوم اوتلت

بهترین چیزهایی را که می توان در پریمیوم اوتلت خرید

بعد از ورود به بازار پریمیوم می‌توان با انبوهی از مغازه های اجناس و رستورانهای خوش عطروبو روبه‌رو شد. در اغلب بازارهای پوکت رستوران و یا مغازه های غذا فروشی به راحتی در مراکز خرید یافت می شود زیرا که بعد از یک خرید موفق و یا ساعت‌ها وقت گذاشتن برای آن حتماً لازم است به یک غذا خوری( ساده یا مجلل) سرزده تا خستگی از تن زودود و لذت خرید را حس کرد. بازار پریمیوم از این مقوله مستثنی نمی‌باشد. از رستوران ها که بگذریم در این بازار می‌توان فروشگاه گلف چلنچ که بزرگترین مغازه لوازم گلف در تایلند است را دید و در آن هر آنچه برای یک بازی گلف عالی نیاز است را تهیه نمود‌ علاوه بر آن چانگ شاپ نیز فروشگاهی از صنایع دستی زیبا و منحصر به فرد تایلند است که بسیار مناسب خرید انواع سوغاتی از قاشق و چنگال نقره تا کیف دستی، وسایل چوبی، دامن ها و روسری های مختلف از جنس نخ یا ابریشم که بسیار هم زیبا هستند، محصولات ساخته شده از صدف های زیبا، و صد البته اجناس لوکس و زیبا با برندهایی چون گوچی، لویی ویتون. علاوه برآن می‌توان پوشاک ورزشی با برندهای پیرگاردین، لیوایز، لی، آدیداس و نایک و غیره را در این مرکز دید. همچنین این بازار در زمینه فروش لباس کودک، اسباب بازی، سیسمونی نیز فعالیت دارد.

امتیاز خرید از پریمیوم اوتلت

در پریمیوم ۳۰۰ مارک معتبر و تجاری وجود دارد که حدود ۹۰ درصد آن جزء مارک های معروف و معتبر جهانی می باشد. باید دانست که در اغلب مواقع در این مرکز خرید، اجناس از تخفیف های ۷۰ درصدی برخوردار هستند و خرید کردن بسیار مقرون به صرفه است و همچنین مرکز دارای مغازه‌های اوتلت نیز میباشد.