مرکز خرید استادیوم (Stadion Shopping Center)

استادیوم
اطلاعات مرکز خرید
شهر صربستان| تور ارزان صربستان | تور لحظه آخری صربستان
وب سایت Website
آدرس فارسی صربستان - بلگراد
آدرس انگلیسی Zaplanjska 32, Beograd

توضیحات مرکز خرید استادیوم صربستان| تور ارزان صربستان | تور لحظه آخری صربستان

!!!هم خرید ..... هم فوتبال!!!

مرکز خرید استادیوم بلگراد

مرکز خرید استادیوم یکی دیگر از مراکز خرید مدرن و بزرگ بلگراد است. 

طراحی منحصر به فرد این مرکز خرید، یکی از دلایل پرطرفدار بودنش است.  تفاوتی که این مرکز خرید با سایر مراکز خرید بلگراد دارد، درطراحی سقف آن است. روی سقف Stadion زمین فوتبالی طراحی و درست شده، به این صورت که در بام این مجموعه، ورزشگاه اختصاصی پنج هزار نفری باشگاه فوتبال Voždovac قرار دارد.

!!!!بله، عجیب اما بسیار خاص و دیدنیست!!!! 

 در قسمت های دیگر این مجموعه، تعداد زیادی فروشگاه،  رستوران، کافه و تجهیزات سرگرمی وجود دارد که میتوانید گشت و گذار بی نظیری را در این مجموعه تجربه کنید و ساعات خوشی را سپری کنید. 

برندهای معتبر جهانی و مارک های معروف داخلی در "استادیوم" شعبه دارند و میتوانید بهترین خریدها را در این مرکز خرید انجام دهید. 

آنچه با رفتن به این مرکز خرید نباید فراموش کنید، بازدید از تراس طبقه سوم این مجموعه است. از این تراس، منظره فوق العاده ای از شهر بلگراد را خواهید دید که بسیار زیباست. 

علاوه بر خرید، این مجموعه به عنوان یک جاذبه گردشگری نیز در بین توریست ها محبوب و معروف است و باید از آن دیدن کرد. پس با سفر به بلگراد صربستان، مرکز خرید استادیوم را از یاد نبرید. در تور ارزان صربستان یادتان باشد دوبار به این استادیوم سر بزنید! یکبار برای دیدن تماشای فوتبال تیم ملی صربستان یا یک تیم باشگاهی این کشور و سپس در روزی دیگر برای یک خرید ارزان و کم خرج صربی و خرید سوغاتی در همان زمین چمن!