مرکز خرید مرکاتور (Mercator Mall)

مرکاتور
اطلاعات مرکز خرید
شهر صربستان| تور ارزان صربستان | تور لحظه آخری صربستان
وب سایت Website
آدرس فارسی صربستان - بلگراد
آدرس انگلیسی Bulevar umetnosti 4, Beograd, Serbia

توضیحات مرکز خرید مرکاتور صربستان| تور ارزان صربستان | تور لحظه آخری صربستان

فروشگاه زنجیره ای مرکاتور بلگراد

"مرکاتور" مجموعه فروشگاه های زنجیره ای است که تازه تاسیس شده . مجموعه فروشگاه زنجیره ای مرکاتو ۷۴ شعبه در شهرهای مختلف  صربستان دارد و اولین و بزرگترین شعبه آن در سال 2002 افتتاح گردید. در تور کم خرج صربستان می توانید از این فروشگاه بزرگ یک خرید موفق و ارزان داشته باشید!

فروشگاه زنجیره ای مرکاتور بلگراداین فروشگاه زنجیره ای که پدیده ای نو در صربستان میباشد، بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفت و علاوه بر مردم بومی، در بین  توریست ها نیزمحبوب شد. 

فروشگاه بزرگ مرکاتور، وسعت زیادی دارد و غرفه ها و مغازه های بسیاری را در خود گنجانده است که پاسخگوی تمام نیازهای شما میباشد. 

در این فروشگاه ها اجناس گوناگون و متنوعی  برای فروش عرضه میشود.  اما مهمترین و اصلی‌ترین بخش این فروشگاه،  سوپرمارکت بزرگ و مجهز آن است که هرآنچه  از مواد غذایی - بهداشتی - میوه و سبزیجات - تنقلات و ... مورد نیاز است در آن وجود دارد.

در کنار این سوپر مارکت، در طبقات دیگر، مغازه های عرضه ی  پوشاک،کیف و کفش، لوازم آشپزخانه، لوازم آرایشی، لوازم الکترونیکی و سایر اجناس موجود میباشد که میتوانید خریدهای خوبی از برندهای معروف و باکیفیت انجام دهید. در تور لحظه آخری صربستان منتظر شما هستیم.