مرکز خرید اوشکه (usce shopping center)

اوشکه
اطلاعات مرکز خرید
شهر صربستان| تور ارزان صربستان | تور لحظه آخری صربستان
وب سایت Website
آدرس فارسی صربستان - بلگراد
آدرس انگلیسی Bulevar Mihajla Pupina, Belgrade, Serbia

توضیحات مرکز خرید اوشکه صربستان| تور ارزان صربستان | تور لحظه آخری صربستان

خرید کردن باعث میشود روحیه آدمی بهبود پیدا کند و شادی و نشاط بی اندازه ای در ما ایجاد شود. مخصوصا برای بانوان ایرانی!

خرید، بهترین و هیجان انگیزترین قسمت سفر است. 

با سفر به شهر بلگراد ، پایتخت صربستان، علاوه بر گشت و گذار در این شهر دیدنی و بازدید از جاذبه های گردشگری اش، تجربه ی لذت خرید در مراکز خرید این شهر نیز بخشی از سفرتان خواهد بود. تور کم هزینه صربستان فرصتی ایده آل است تا با پس انداز بخشی از پول خود بتوانید از این مرکز خرید سوغاتی های خیلی خوبی برای یادگار از آن تهیه کنید!

مرکز خرید "اوشکه" یکی از بزرگترین مراکز خرید بلگراد می باشد که نزدیک به قسمت قدیمی شهر ساخته شده است، در اصل بر سر چهارراهی واقع شده که محل اتصال بخش قدیمی و بخش مدرن و جدید شهر است. 

مرکز خرید اوشکه بلگرادتمام گردشگران و توریست هایی که به صربستان (بلگراد) سفر میکنند، بدون شک از این مرکز خرید مدرن و بزرگ دیدن میکنند.

در این مرکز خرید ۱۵۰ فروشگاه قرار دارد. مغازه ها و غرفه های مرکز خرید اوشکه، برندهای معروف و معتبر دنیا را شامل میشود. برندهایی چون: گوچی - پرادا - آرمانی - منگو و....

 در این مرکز خرید همچنین چندین رستوران و کافه و مجموعه‌ای از چند سینما و شهربازی مخصوص کودکان وجود دارد ، که این مرکز خرید را تبدیل به مجموعه ای کامل برای خرید و تفریح کرده است.

اگر بدنبال خرید در سیتی سنتری بزرگ و مدرن هستید که هر آنچه لازم دارید از لباس - کیف و کفش - لوازم آرایش - عطر - لوازم و لباس ورزشی - زیورآلات و اکسسوری تا اسباب بازی - لوازم کامپیوتری و موبایل و لوازم خانگی را در بر داشته باشد، مرکز خرید اوشکه بهترین انتخاب است. در تور ارزون صربستان شما رو اینجا میبینیم!