مرکز خرید سیتی مال گلدانی (City Mall Gldani)

سیتی مال گلدانی
اطلاعات مرکز خرید
شهر تفلیس | تور ارزان گرجستان
وب سایت Website
آدرس فارسی گرجستان-تفلیس
آدرس انگلیسی 27 Omar Khizanishvili St, Tbilisi, Georgia

توضیحات مرکز خرید سیتی مال گلدانی تفلیس | تور ارزان گرجستان

خریدی کامل و راحت در شلوغ ترین بخش شهر

تفلیس شهری پرجنب و جوش و فعال می باشد که با ورود گردشگران خارجی از جنب و جوش و شلوغی بیشتری برخوردار شده است. برای خرید در این شهر می‌توان به مغازه ها و بوتیک های مختلف و بازارها‌ی قدیمی سر زد که تهیه اجناس از گوشه گوشه شهر کاری بسیار دشوار سخت می باشد. برای خرید آسان و کامل می‌توان به مراکز خرید که تعدادشان هم بسیار می‌باشد رفت. در هنگام خرید در مراکز بزرگ می توان از خرید لذت برد چون در کنارش رستوران و مراکز تفریحی هم وجود دارد. یکی از مراکز خرید معتبر در تفلیس مرکز خرید سیتی مال گلدانی می باشد که توسط شرکت توسعه گرجستان و زیر مجموعه یک شرکت آمریکایی می‌باشد که این شرکت ۲ مرکز خرید دیگر را نیز هم ساخت است. باید دانست که این مرکز خرید در قلب شلوغ ترین بخش تفلیس واقع شده که خود یک امتیاز محسوب می شود. ساختمان این مرکز دارای ۷ طبقه بسیار مدرن و ۱۰۰ باب مغازه و محل کسب می باشد. علاوه بر آن تعدادی رستوران و مرکز تفریحی کودکان و پارکینگ در آن قرار دارد.

چگونگی دسترسی به مرکز خرید سیتی مال گلدانی

به دلیل قرار گرفتن این مرکز در وسط شهر می توان به راحتی از انواع وسایل نقلیه عمومی مانند مترو اتوبوس به سادگی برای رسیدن به آن استفاده کرد.

سیتی مال گلدانی

تنوع اجناس در مرکز خرید سیتی مال گلدانی

در این مرکز بزرگ که دارای۱۰۰  واحد تجاری فعال است می توان به راحتی کلیه نیازهای خود را تهیه نمود. نیازهایی از جمله پوشاک( با برندهای داخلی و معروف ترین برندها)، کیف و کفش، لوازم آرایشی بهداشتی، لوازم منزل و دکوری، اسباب بازی، لوازم الکترونیکی، کتاب و کارت هدیه و هایپر مارکت با اجناس کامل سوپری.

غذا و تفریحات در کنار خرید های مقرون به صرفه

در مرکز خرید سیتی مال گلدانی قیمت ها در حد متوسط و مناسب می باشد که خرید را بسیار لذت بخش تر می‌کن. در هنگام خرید و یا بعد از آن می‌توان به رستوران های داخل مجموعه سری زد و با انواع غذاهای خوشمزه رفع گرسنگی کرد و قوای تازه به دست آورد. برای سرگرمی کودکان مجموعه کامل از انواع وسایل بازی و تفریح وجود دارد تا کودکان از زمان خرید لذت ببرند. مرکز خرید در خیابان عمر خیز انشویلی ۲۷ واقع شده است. این مرکز دارای پارکینگ با ظرفیت ۳۰۰ خودرو را دارد که مشکل ترافیک و جای پارک خود را به راحتی حل نموده است.