مرکز خرید سبز (Green)

سبز
اطلاعات مرکز خرید
شهر آلماتی - تور ارزان قزاقستان
وب سایت Website
آدرس فارسی آلماتی - قزاقستان
آدرس انگلیسی Almaty- Kazakhstan

توضیحات مرکز خرید سبز آلماتی - تور ارزان قزاقستان

بازار سبز 

آلماتی مقصدی استثنایی برای یک سفر شیرین و خاطره انگیز خواهد بود . این شهر ، شهری سرد و بادخیز است که دمایش در زمستان به 40 درجه زیر صفر هم میرسد . به دلیل خوب شدن رابطه ی میان ایران وقزاقستان رفت و آمد توریستان ایرانی به آلماتی بیشتر شده !! حال ما میخواهیم یکی از بازار های مناسب در آلماتی را برای داشتن خریدی لذت بخش به شما پیشنهاد میکنیم . 

بازار سبز بازاری محلی در شهر زیبای آلماتیست . انواع میوه های خوشمزه ، گوشت ، حبوبات ، پوشاک و لوازم آرایشی بهداشتی و هر آنچه بخواهید را در آن خواهید یافت . ادویه جات در  بازار سبز آلماتی

دست فروشانی در این بازار هستند که غذاهای محلی آماده شده را به صورت بسته بندی میفروشند . غذاهایی خوش طعم و لذیذ که تفاوت زیادی با غذاهای رستورانی دارد !! در این بازار هر کسی هر آنچه که فکرش را بکنید میفروشد !! گرین بازار از آن دسته بازار هایی است که اگر حتی قصد خرید هم نداشته باشید و وارد آن شوید با کلی خرید ازآن خارج خواهید شد چرا که این بازار هر نوع خرید ریز و درشتی را میزبانی میکند . 

این بازار با اینکه تنها بازار آلماتی نیست اما نامی معروف در بین توریستان و گردشگران دارد . بازار سبز آلماتی قزاقستان

شما در این بازار آدای و رسوم مردم قزاقی را از نزدیک خواهید دید اما نکته ی قابل توجه این است !! که در خرید حتما سر محصولات خریداری شده با فروشنگان حسابی چانه بزنید و تخفیف بگیرید . 

پیشنهاد میکنیم در سفر به شهر زیبای آلماتی حتما سری به این بازار زیبا و محلی بزنید و از فضایش لذت ببرید .