مرکز خرید قدیم (Ghadim)

قدیم
اطلاعات مرکز خرید
شهر قشم | تور ارزان قشم
وب سایت Website
آدرس فارسی ایران - قشم - میدان امام خمینی - خیابان شهید منتظری - جنب بانک کشاورزی
آدرس انگلیسی iran - gheshm

توضیحات مرکز خرید قدیم قشم | تور ارزان قشم

مرکز خرید قدیم 

قشم منطقه ای توریستی و مناسب برای خرید در جنوب کشور ایران است . منطقه ای که در آب های مواج خلیج فارس قرار گرفته . از آنجایی که افراد فراوانی تنها برای خرید به این شهر سفر میکنند انتظار میرود بازار های خوب و مناسبی داشته باشد . 

بازار قدیم قشم از قدیمی ترین بازار های است که در مرکز شهر قرار گرفته ، پس اگر علاقه مند به دیدن آداب و رسوم سنتی و محلی آنجا هستید به این بازار قدیمی بروید . این بازار زیبا با یک دهه فعالیت و تجربه راسته هایی تو در تو دارد که با ورود به آنجا بومیان زیادی را خواهید دید . 

راسته های بازار قدیم قشم ایران

یادتان باشد تمام زیبایی بازار به تو در تو بودن آن است و اینکه این بازار از اسکلت اصلی شهر ساخته شده و با آسمان خراش های امروزی بسیار متفاوت است ، بعلاوه اینکه وجود فروشندگان بومی و محلی جذابیت آن را چندین برابر کرده است و بیشترین خریدار را میان دیگر بازار ها دارد . 

فراموش نکنید این بازار امکانات مراکز خرید امروزی را ندارد و تمامی خدمات آن به صورت سنتی و محلی است . استفاده از مصالح بومی ، طولی بودن بازار ، کم عرض بودن معابر داخلی آن و خیلی موارد دیگر جذابیتی منحصر به فرد به بازار بخشیده . 

عزیزانی که علاقه مند به پارچه و شال های متفاوت هستند بهتر است حتما سری به این بازار بزنند چرا که پارچه هایی بسیار شیک با طرح ها و رنگ های بسیار متنوع دارد که بسیار مناسب برای هدیه و سوغاتی است . ناگفته نماند قیمت اجناس در این بازار بسیار مناسب است اما باز هم سعی کنید با فروشنگان چانه بزنید و تخفیف بگیرید . 

شما هر آنچه لازم دارید اعم از ساعت ، لوازم خانگی ، پوشاک زنانه و مردانه و صد ها کالای دیگر را میتوانید در این بازار بیابید و خریداری کنید . در سفر خود به جزیره ی زیبای کیش حتی اگر قصد خرید ندارید برای دیدن این بازار بروید و این محیط دیدنی را تماشا کنید .