مرکز خرید درای بریج (dry bridge)

درای بریج
اطلاعات مرکز خرید
شهر تفلیس | تور ارزان گرجستان
وب سایت Website
آدرس فارسی تفلیس - گرجستان
آدرس انگلیسی Tbilisi, Georgia

توضیحات مرکز خرید درای بریج تفلیس | تور ارزان گرجستان

بازارهای موقت همیشه اجناس جالبی را عرضه میکنند که بازدیدکنندگان بیشماری را به سوی میکشانند. این بازارها در بین مردم از محبوبیت زیادی برخوردارند. 

در گرجستان - تفلیس، در پارک مارتینز، روزهای آخر هفته بازاری برپا میشود که بسیاری از مردم برای بازدید از آن می آیند. این بازار که درای بریج نام دارد، یکی از بهترین بازارهای تفلیس بشمار می آید..

در بازار درای بریج، صنایع دستی و هنری و سوغات گرجستان عرضه میشود. کالاهایی چون: هنرهای دستی ، نقاشی ، صنایع دستی چوبی، ظروف روسی، مبلمان قدیمی روسی، تابلو، کاسه های سفالی روس، مدال های دوران شوروی، زیورآلات و ظروف نقره، لوازم تزئینی ، رومیزی، فرش و گلیم، مجسمه های گوناگون و بسیاری کالاهای دیگر که مجموعه ی بی نظیری را در کنار هم ایجاد کرده اند. 

بازار درای بریج

این بازار قطعا برای گردشگران و توریست ها جای جالب و دیدنی ای است که میتوانند اجناس با ارزشی را خریداری کنند. قیمت ها در بازار درای بریج بسیار مناسب است و با کمی چانه زدن میتوانید تخفیف های خوبی هم بگیرید. 

اگر بدنبال جای خوبی برای خرید سوغات هستید، ما به شما بازار درای بریج را پیشنهاد میکنیم.  صنایع دستی و هنری مردم گرجی را میتوانید برای سوغات بخرید و مطمئن باشید همیشه برایتان یادگار خوبی از سفر به تفلیس خواهد بود. 

بازار درای بریج از ساعت 10 صبح تا 17 عصر برپا است و میتوانید در این ساعات از این بازار محبوب دیدن کنید.