مرکز خرید امارات مال (Emirate Mall)

امارات مال
اطلاعات مرکز خرید
شهر دبی | تور ارزان دبی
وب سایت
آدرس فارسی امارات - دبی
آدرس انگلیسی Dubai

توضیحات مرکز خرید امارات مال دبی | تور ارزان دبی

درقلب شهر زیبای دبی، مرکز خرید امارات مال، چون ستاره  میدرخشد. 

امارات مال، نه تنها محلی برای خرید، بلکه جایی برای خوش گذرانی و تفریح نیز میباشد.  

پس اگر میخواهید هم تفریح کنید و خوش بگذرانید، هم خرید کنید و لذت ببرید " به امارات مال دبی بیایید"

در میان نام بهترین و معروف ترین مراکز خرید دبی، امارات مال نیز جایی برای خود باز کرده است و در لیست بهترین ها قرار گرفته است. امارات مال، در چهار طبقه خود، بیش از پانصد مغازه دارد که شامل بهترین و معروف ترین برندهای دنیا میباشد. شما میتوانید بی نظیرترین خریدها را از مغازه های امارات مال داشته باشید از پوشاک و لباس گرفته تا لوازم آرایش و عطر و کیف و کفش و هرآنچه که فکرش را بکنید. لذت گشت و گذار در میان نمایش فوق العاده ی برندهای معتبر جهانی و خرید از آنها چنان بی اندازه است که به هیچ وجه متوجه گذر زمان نمیشوید.

شاهکار معماری امارات مال با سقف شیشه ای و منحنی مانندش شما را محو خود میکند به طوری که گاهی از خرید و تماشای ویترین ها غافل شده و به تماشای زیبایی های این مرکز خرید می ایستید. عکس های به یاد ماندنی و فوق العاده ای میتوانید از فضاهای زیبا و دکوراسیون های بی نظیر امارات مال بیاندازید. 

امارات مال

آنچه باعث شده امارات مال از سایر مراکز خرید دبی متمایز باشد، پیست اسکی آن میباشد. یکی از هیجان انگیزترین قسمت های دبی همین پیست اسکی است که در امارات مال واقع شده. اینکه شما بتوانید در گرمای بی اندازه ی دبی، به اسکی روی برف بپردازید بسیار خاص و جالب است. برف و تپه های برفی واقعی در جایی که تا به حال از آسمانش دانه ای برف هم نیامده فوق العاده است. شما میتوانید با اجاره کردن لباس و کفش مخصوص و برد یا آلپاین ، بر روی تپه های برفی پیست امارات مال به ورزش و تفریح اسکی مشغول شوید و لذت ببرید. این پیست اسکی در فضای سربسته میباشد ، اما دورتا دورش با شیشه محصور شده که اگر حتی علاقه ای به اسکی نداشته باشید میتوانید از آن بازدید کنید. 

امارات مال علاوه بر پیست اسکی، دارای شهر بازی بزرگ - سالن تئاتر و سالن های سینما نیز میباشد و با داشتن تمام این امکانات مجموعه ای کامل برای تفریح نیز هست. چنین مرکز خرید بزرگ و محبوبی قطعا فود کورت و کافه های بی نظیری هم دارد!!! فود کورت امارات مال بسیار بزرگ است و رستوران های متعددی را شامل میشود که معروف ترین آنها: مک دونالد، کی اف سی و بوچر گریل میباشد. شما میتوانید طبق سلیقه تان غذاهای هندی - عربی و چینی هم سفارش دهید. 

در طبقه زیرین امارات مال ، سوپر مارکت بسیار بزرگی وجود دارد که حتی بازدید از آن را هم به شما پیشنهاد میکنیم. بسیاری از کسانی که در دبی زندگی میکنند خریدهای روزانه خود را از این سوپر انجام میدهند چون هرآنچه لازم داشته باشند اینجا وجود دارد. قسمت های مختلف این سوپرمارکت با اجناس متنوعی که دارد بدون شک برایتان جالب و دیدنیست و میتوانید خریدهای بسیار خوبی را انجام دهید. 

امارات مال، حرفهای بسیاری برای گفتن دارد و میتواند شما را ساعت ها سرگرم کند. با سفر به دبی حتما یک روز خود را برای دیدن و گشت و گذار در امارات مال اختصاص دهید. 

Web Analytics