هتل مرا پارک (Mera Park Hotel)

مرا پارک
اطلاعات هتل مرا پارک
درجه
شهر آنتالیا | تور ارزان آنتالیا
تلفن 1800 634 542 0090
وب سایت Website
آدرس فارسی آنتالیا - ترکیه
آدرس انگلیسی Zerdalilik Mahallesi 1385. Sokak D:No 2, 07100 Muratpaşa, Turkey

توضیحات هتل مرا پارک آنتالیا | تور ارزان آنتالیا

هتل مرا پارک Mera Park

آنتالیا یکی از بهترین شهرهای توریستی در ترکیه است که طرفداران بسیاری در ایران دارد . سالیانه میلیون ها توریست از نواحی اطراف وارد این شهر میشوند قاعدتا باید هتل ها و اقامتگاه هایی باشد که به بهترین نحو از شما پذیرایی میکند . یکی از این هتل های ، هتل 3 ستاره ی مراپارک است . 
هتلی شیک و راحت با موقعیت مکانی مناسب در شهر آنتالیا . هتل مراپارک در 400 متری ایستگاه ام آر تی مونگ کوک قرار گرفته . از این رو شما این امکان را دارید که به راحتی به سرتاسر شهر رفت آمد داشته باشید .  بهترین هتل 3ستاره آنتالیا از نظر مسافران


اگر میخواهید مقرون به صرفه و دوست داشتنی را در شهر توریستی تفریحی آنتالیا داشته باشید . نام این هتل مناسب 3 ستاره را به خاطر داشته باشید . 

فاصله ی هتل از اماکن مهم شهر 

- فاصله ی هتل از مرکز خرید ریچموند   500 متر . 
- فاصله ی هتل ازمرکز خرید مونگ کوک   500 متر . 
- فاصله ی هتل از سین تات پلازا   500 متر . 
- فاصله ی هتل از دانشگاه هنگ کنگ   600 متر . 
- فاصله ی هتل از بازار لیدی ها   600 متر . 
​​​​​​​- فاصله ی هتل از مرکز سینما   700 متر . 
​​​​​​​- فاصله ی هتل از گرنپلازا   700 متر . 
​​​​​​​- فاصله ی هتل از رستوران   100 متر . 
​​​​​​​- فاصله ی هتل از فرودگاه   24 کیلومتر . 
​​​​​​​- فاصله ی هتل از پارک اقیانوس   9 کیلومتر .
​​​​​​​- فاصله ی هتل از سوپرمارکت   1 کیلومتر . 

اتاق های هتل مراپارک 

تمامی  اتاق ها در هتل مرا پارک کاملا تجهیز به امکانات مورد نیازتان است . امکاناتی با کیفیت و مناسب . از امکانات موجود در تمامی اتاق ها میتوان به تهویه ی مطبوع ، سیستم سرمایشی گرمایشی ، تلویزیون ، ماهواره ، یخچال ، مینی بار ، سرویس چای و قهوه ، آب معدنی رایگان ، سشوار ، سرویس بهداشتی ، حمام ، نظافت روزانه و سیستم روشنایی مناسب اشاره کرد . 

امکانات هتل مراپارک 

هتل 3 ستاره ی مراپارک از آن دسته هتل هایی است که برای عقب نماندن از دیگر رقبای هم رده اش امکانات فراوانی را در اختیار میهمانانش قرار میدهد . امکاناتی با کیفیت که توسط پرسنل خوب و حرفه ای هتل در دسترس تان قرار میگیرد . هرچه امکانات درون هتل بیشتر باشد قطعا اقامت راحت تری را تجربه خواهید کرد . 

رستوران ، کافه ، بار ، اینترنت پرسرعت رایگان ، خدمات دربان و نگهبانی ، سرویس اتو ، خشکشویی و شست و شوی لباس ، خدمات فکس و کپی ، امکانات لازم جهت برگزاری کنفرانس و ملاقات های کاری مهم ، تهویه و سیستم سرمایشی گرمایشی در سرتاسر هتل ، امکانات لازم جهت اجاره ی اتومبیل ، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی ، سرویس روزانه ی اتاق ها ، اتاق های مجزا برای افراد سیگاری ، امکانات ویژه ی معلولین و آسانسور تنها بخشی از امکانات موجود در هتل است که به راحتی در اختیار میهمانان قرار می گیرد .