هتل مندرین (Mandarin Hotel)

مندرین
اطلاعات هتل مندرین
درجه
شهر بانکوک | تور ارزان بانکوک تایلند
تلفن 0230 2238 66+
وب سایت Website
آدرس فارسی بانکوک - تایلند
آدرس انگلیسی bangkok - thailand

توضیحات هتل مندرین بانکوک | تور ارزان بانکوک تایلند

هتل مندرین 

هتل مندرین Mandarin یکی از مناسب ترین هتل ها در شهر بانکوک است . این هتل در منطقه ی سیلوم قرار گرفته و جزء زنجیره هتل های ماندرین محسوب میشود . اگر با هدف تفریح و خوش گذرانی وارد شهر بانکوک شده اید اقامت در هتل مندرین یکی از بهترین انتخاب هاست . این یک راهنمای یک‌روز خوشگذرانی در منطقه‌ی مندرین بانکوک نیست! 

هتل مندرین بانکوک در تایلند
این هتل در فاصله ی 2 کیلومتری مرکز خرید MBK و اسلام ، 3 کیومتری هتل مندرین و 300متری ایستگاه مترو قرار گرفته . نزدیکی این هتل به ایستگاه مترو از ویژگی های مثبت آن محسوب میشود چرا که دسترسی مناسبی از سرتاسر شهر به شما خواهد داد . اگر به دنبال هتل مناسبی هستید همین الان برای رزرو اتاق دلخواهتان در هتل ایده آل مندرین اقدام کنید . 

اتاق های هتل مندرین 

هتل 4 ستاره ی مندرین دارای 375 واحد شیک و مناسب است که به صورت اتاق های دلوکس و گرند سوئیت دسته بندی شده . همگی این اتاق ها کاملا مجهز هستند و بهترین ها را در اختیار میهمانان قرار میدهد . از این امکانات میتوان به تلویزیون ، ماهواره ، اینترنت پرسرعت ، تلفن ، حمام با امکانات لازم ، سشوار ، حوله ، سرویس چای و قهوه ، تهویه ی مطبوع و سیستم سرمایشی گرمایشی اشاره کرد . 

اتاق های هتل مندرین

رستوران های هتل مندرین 

وجود دو رستوران کمک شایانی به مسافرین کرده . مسافرین میتوانند به جای جست و جوی غذای مناسب در شهر یکی از دو رستوران هتل را انتخاب کنند و غذایی منحصر به فرد و لذیذ را میل کنند . 
رستوران kurd luang یکی از رستوران های هتل است که در طبقه ی همکف ساختمان قرار گرفته . اگر به غذاهای تایلندی علاقه مندید حتما سری به این رستوران بزنید . 
دیگر رستوران هتل رستوران rodchana است که صبحانه اش محبوبیت خاصی نزد مسافرین دارد . 
پیشنهاد میکنیم صبحانه ی لذیذ این رستوران را از دست ندهید . 

امکانات هتل مندرین 

هتل مندرین از آن دسته هتل هایی است که با ارائه ی بهترین خدمات ممکن سعی بر جلب رضایت مشتری داشته که البته موفق هم بوده . شما میتوانید حمام آفتاب لذت بخشی را در استخر سرباز هتل تجربه کنید . باشگاه بدنسازی مجهز ، مرکز اسپا با خدمات متنوع ، خدمات خشکشویی ، صرافی ، اتاق مناسب جلسه و کنفرانس ، تهویه ، سیستم سرمایش گرمایش و هزاران امکانات دیگر برای استفاده ی میهمانا در هتل گنجانده شده . 

امکانات تفریحی در هتل مندرین
شما هر آنچه احتیاج داشته باشید را درون هتل خواهید یافت .