هتل گرمی (Gremi Hotel)

گرمی
اطلاعات هتل گرمی
درجه
شهر تفلیس | تور ارزان گرجستان
تلفن 995568181206+
وب سایت
آدرس فارسی گرجستان-تفلیس
آدرس انگلیسی 36a Shorapani St, Tbilisi 0141, Georgia

توضیحات هتل گرمی تفلیس | تور ارزان گرجستان

هتل کوچک با امکانات کامل هتل گرمی

گرجستان کشوری در آسیای غربی در اروپای شرقی است که به دریای سیاه هم راه دارد. این کشور جزء قدیمی‌ترین کشورها می‌باشد که غنی‌ترین فرهنگ‌ها را دارد. تفلیس پایتخت و بزرگترین شهر آن می‌باشد که رودخانه متکواری از آن می گذرد. در این شهر می توان آثار قدیمی مربوط به قرون وسطا، مردمانی با فرهنگ ها و نژادهای مختلف را مشاهده کرد. شهر تفلیس علاوه بر توریست پذیری زیاد به دلیل همایش‌ها و نشست‌های متعدد میزبانی تعداد زیادی از افراد جهان را به عهده دارد. در این شهر امکانات برای رفاه توریست ها در نظر گرفته شده است. به طور مثال تعداد زیاد هتل با انواع خدمات و قیمت. می‌توان از هتل گرمی به عنوان یک هتل پر امکانات با هزینه مناسب یاد کرد. این هتل با فاصله اندک از مراکز گردشگری بسیار مورد توجه توریست های شهر می باشد. هتل گرمی از میدان آزادی ۹/۳ کیلومتر، تئاتر روستاولی ۴ کیلومتر، اپرا و باله تفلیس ۵/۴ کیلومتر و فرودگاه ۱۳ کیلومتر فاصله دارد. این هتل یکی از هتل های چهار ستاره موفق در تفلیس گرجستان است!

اتاق ها و سوئیت های هتل گرمی

این هتل دارای ۲۰ اتاق بسیار لوکس و تمیز و چشم‌اندازی از شهر و بالکن های زیبا می باشد. هر یک از اتاق ها دارای امکاناتی چون تخت خواب های نرم و راحت با ملحفه های زیبا، تلویزیون به همراه شبکه‌های ماهواره‌ای، سیستم تهویه مطبوع و گرمایش، شومینه های بسیار زیبا در بعضی از اتاق ها می باشد.

اتاق های هتل گرمی

رستوران و بار هتل

رستوران هتل فضایی مناسب برای صرف وعده‌های غذایی دارد و همچنین منوی ناهار وجود دارد. مهمانان هتل می‌توانند غذاهای گرجی اصیل را در کنار نوشیدنی های متنوع در این رستوران امتحان کنند.

رستوران هتل گرمی

خدمات هتل گرمی

در این هتل پذیرش به صورت ۲۴ ساعته می باشد و پارکینگ به صورت رایگان در اختیار آنان قرار می گیرد. خدمات روزانه، نگهداری چمدان‌ها، اتاق ضد صدا، اینترنت رایگان، در کل فضای هتل و همچنین کارکنان مسلط به زبان‌های روسی و انگلیسی از دیگر خدمات هتل می باشد.