هتل مسکو (Moscow Hotel)

مسکو
اطلاعات هتل مسکو
درجه
شهر صربستان| تور ارزان صربستان | تور لحظه آخری صربستان
تلفن 00381113642071
وب سایت Website
آدرس فارسی صربستان - بلگراد
آدرس انگلیسی Hotel Moskva، Balkanska، Beograd ۱۱۰۰۰، Serbia

توضیحات هتل مسکو صربستان| تور ارزان صربستان | تور لحظه آخری صربستان

هتل مسکو بلگراد صربستان هتلی ۴ ستاره و لوکس است که بخاطر امکانات عالی و بی نظیر خود که ارائه می دهد، هزینه اقامت شبانه تقریبا بالایی دارد. این هتل دارای سالن مخصوص اسپا، رستوران کم نظیر و با غذاهای بین المللی و محلی ، مینی بارویژه، اتاق کنفرانس بزرگ و اختصاصی، اینترنت پرسرعت وایفای رایگان و اتاق های مخصوص افراد سیگاری برای سیگار کشیدن می باشد. از نظر توریست های خارجی و گردشگرانی که در هتل مسکو بلگراد ساکن بوده اند ، اینجا همانند یک اقامتگاه پادشاهی و اعیانی تمام عیارو سوپرلاکچری است. اتاق ها و سوییت های بزرگ با معماری و دکوراسیونی شیک و خاص، تایید کننده همین ادعاست.

هتل مسکو بلگراد صربستان چهار ستاره و با خدمات BB و در سطح هتل های 5 ستاره می باشد. هتل مسکو یکی از برجسته ترین و قدیمی ترین ساختمان های شهر بلگراد نیز می باشد که جنبه تاریخی و فرهنگی خود را حفظ کرده است.  این هتل در سال 1908 توسط پادشاه پطرس کارادجوردیویچ در زمان امپراطوری اتریش و مجارستان در بلگراد افتتاح شد.

این هتل کمتر شناخته شده پیشنهاد ویژه ما بشما برای داشتن سفری ارزان و لوکس به صربستان و داستن امکانات یک هتل 5 ستاره در یک هتل 4 ستاره است.