هتل مارسل تفلیس (Marsel Hotel)

مارسل تفلیس
اطلاعات هتل مارسل تفلیس
درجه
شهر تفلیس | تور ارزان گرجستان
تلفن 995595044662+
وب سایت
آدرس فارسی گرجستان- تفلیس
آدرس انگلیسی Shorapani st.35/ Shiraqi 5, Tbilisi City 0144, Georgia

توضیحات هتل مارسل تفلیس تفلیس | تور ارزان گرجستان

هتل مارسل همراه همیشگی گردشگران شهر زیبای تفلیس

شهر زیبای تفلیس که پایتخت کشور گرجستان است به طور مرتب میزبان گردشگرانی است که این کشور را مقصد سفرهای تفریحی خود قرار داده اند. هر ساله تعداد زیادی توریست برای دیدن زیبایی های این شهر پا به این سرزمین می گذارند و پنجره های جدیدی را مقابل چشمان خویش می گشایند تا عظمت و شکوه گذشته را در زمان حال نظاره گر باشند.

قیمت های تورهای تفلیس گرجستان امروز هورگشت پارس

لابی هتل مارسل

امکانات اتاقها در هتل مارسل

در این هتل اتاق های بسیار لوکس و زیبا با تزیینات خاص آماده پذیرایی از مهمانان می باشد. امکانات اتاق ها شامل: سرویس های خواب بسیار راحت و فراخ، اینترنت رایگان، تلویزیون به همراه شبکه‌های ماهواره‌ای، تلفن، میزکار، سرویس های بهداشتی ایرانی اسلامی، حمام با دوش و وان و سشوار، سیستم تهویه مطبوع، سیستم سرمایش و گرمایش، پنجره های ضد صدا، بالکن اختصاصی با ویوی شهر می باشد. این امکانات می تواند برابری کامل با بهترین هتل های دنیا را داشته باشد و سبب آسایش و آرامش مهمانان هتل بشود.

اتاق های هتل مارسل

امکانات تفریحی ورزشی هتل مارسل

در این هتل سالن بدنسازی، سالن بیلیارد، استخر روباز و سرپوشیده می‌تواند در پرکردن ساعات فراغت و سلامت مسافران نقش بسزایی را ایفا نماید. همچنین فاصله های کوتاه تا مراکز تفریحی، گردشی و فرودگاه می‌تواند جزء نکات برجسته برای انتخاب این هتل قرار گیرد. مثلا فاصله تا فرودگاه ۱۱ کیلومتر، تئاتر باله و اپرای تفلیس ۴ کیلومتر می باشد. هدف اصلی هتل جلب رضایت مهمانان وگردشگران تفلیس می باشد. اقامتگاههای ارزان را در تفلیس. رزرو کنید. بهترین نرخ اتاق ها ٬ گزارشات و عکس ها از هتل های ارزان 3 ستاره در تفلیس