هتل انگلیش هوم (English Home Hotel)

انگلیش هوم
اطلاعات هتل انگلیش هوم
درجه
شهر تفلیس | تور ارزان گرجستان
تلفن 995514111999+
وب سایت Website
آدرس فارسی گرجستان- تفلیس
آدرس انگلیسی 153 Davit Aghmashenebeli Ave, Tbilisi, Georgia

توضیحات هتل انگلیش هوم تفلیس | تور ارزان گرجستان

شب های رویایی تفلیس را از پنجره هتل انگلیش هوم نظاره‌گر باشیم

شهر تفلیس دارای نقاط قدیمی و جدیدی می باشد که نشان از قدمت شهر و تهاجم علم و تکنولوژی جدید را دارد. آثار تاریخی و طبیعت بکر از یک سو و سازه های مدرن و جدید از سوی دیگر طرفداران خود را به بازدید از این شهر زیبا دعوت می‌کنند. قرار گرفتن هتل ها در نقاط مختلف شهر این امکان را به گردشگران می دهد تا در کنار نقاط مورد علاقه خود جایگاه مناسبی را انتخاب کنند.

ارزان ترین تور های تفلیس گرجستان

 

معرفی هتل انگلیش هوم

هتل انگلیسی در منطقه چوگورتی واقع شده است این منطقه دارای طبیعتی زیبا می باشد که قسمت قدیمی شهر را احاطه کرده است در این منطقه مردمانی محلی و بسیار خوشرو شاد زندگی می‌کنند که خود گزینه مناسبی برای بازدید می‌تواند باشد فاصله این هتل تا فرودگاه ۱۵ کیلومتر تا میدان فریدام۲/۲ کیلومتر تا تئاتر روستاولی۱/۵ کیلومتر فاصله دارد. کارکنان هتل که از افرادی که مجرد انتخاب شده‌اند مسلط به زبان‌های ترکی، روسی و انگلیسی می باشند.

هتل انگلیش هوم

امکانات اتاقهای هتل انگلیش هوم

این هتل دارای اتاق های بزرگ و نورگیر و با رنگ آمیزی روح نوازی است که استراحت در آن می‌تواند موجب آرامش گردد. این اتاقها دارای امکاناتی از قبیل: تخت خواب های استاندارد، تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی کامل، حمام با وان و دوش، لوازم بهداشتی آرایشی رایگان، تلویزیون فلت، کتری برقی، سیستم سرمایش و گرمایش و اینترنت رایگان می باشد.

اتاق های هتل انگلیش هوم

البته مهمانان می توانند صبحانه خویش را در اتاق ها و به صورت خصوصی میل نمایند. این هتل با امکاناتی که در اختیار مهمانان خویش قرار می‌دهد توانسته در کنار دیگر هتل های شهر میزبان تعداد زیادی گردشگر باقی بماند.