هتل ای تی یو (ATU Hotel)

ای تی یو
اطلاعات هتل ای تی یو
درجه
شهر تفلیس | تور ارزان گرجستان
تلفن 995322797888+
وب سایت Website
آدرس فارسی گرجستان- تفلیس
آدرس انگلیسی 52 Mikheil Gakhokidze St, Tbilisi, Georgia

توضیحات هتل ای تی یو تفلیس | تور ارزان گرجستان

هتلی کوچک با امکاناتی بزرگ هتل ATU تفلیس گرجستان

 کشور گرجستان واقع در شرق اروپا با قدمتی چندین ساله و به دستور ایبریا پایه‌گذاری شد. یکی از شهرهای بزرگ و مهم آن که پایتخت نیز محسوب می شود تفلیس میباشد.در این شهر که هر ساله میزبان همایش‌ها و نشست‌های متعددی میباشد هتل‌ها و اقامتگاه‌های خاصی وجود دارد تا بتواند در امر مهمان نوازی این شهر را یاری دهد. یکی از این هتل ها ATU می باشد.

هتل ای تی یو

 بیوگرافی هتل ATU در تفلیس

این هتل که دارای ساختمانی زیبا وسه طبقه میباشد در فاصله ۱۰ دقیقه‌ای از میدان آزادی و۵ دقیقه‌ای از پارک ویک و ۱۰ دقیقه‌ای از رستوران ها و کافه بار های اطراف هتل و هفت کیلومتری ایستگاه قطار و ۲۴ کیلومتری فرودگاه شهر قرار دارد. در ساختمان هتل ۱۳ اتاق زیبا و تمیز و آماده پذیرایی از مهمانان قرار دارد که گردشگران و مهمانان شهر تفلیس می توانند به راحتی در یکی از اتاق های این هتل اقامت کرده و به تفلیس گردید بپردازند.

امکانات اتاق های هتل

کلیه ۱۳ اتاق هتل دارای رنگ آمیزی خاص و گرمی میباشد که میتواند سبب آرامش هرچه بیشتر مهمانان واقع گردد. این اتاقها دارای امکاناتی نظیر: تخت های استاندارد، سرویس های بهداشتی کامل، حمام همراه با وان و دوش، سشوار، لوازم بهداشتی آرایشی رایگان، تلویزیون فلت به همراه کانالهای ماهوارهای، سیستم سرمایش و گرمایش، تهویه مطبوع، یخچال، مینی بار، چای و قهوه ساز، اینترنت رایگان، تلفن مستقیم و همچنین یک بالکن اختصاصی با ویوی رو به شهر می باشد.

اتاق های هتل ای تی یو

دیگر امکانات هتل

در این هتل کارکنانی مودب و مجرب و مسلط به زبان‌های روسی و انگلیسی وجود دارد که می تواند کمک شایانی به مهمانان هتل بکنند. یک رستوران و کافه بار مینی در طبقه زیرین ساختمان واقع شده است که مهماندار وعده های غذایی مسافران می باشد. وجود جکوزی، سونا و باشگاه بدنسازی نیز می‌تواند ساعات فراغت مهمانان را به خوبی پر کنند. این مینی هتل با ارائه خدمات لارژ میزبان لحظات شاد شما عزیزان می باشد.

استخر هتل ای تی یو