هتل ساحل طلایی (Golden Beach Hotel)

ساحل طلایی
اطلاعات هتل ساحل طلایی
درجه
شهر قشم | تور ارزان قشم
تلفن 07635342900
وب سایت Website
آدرس فارسی قشم، جاده ساحلی جنوبی، مقابل زیارتگاه شاه شهید
آدرس انگلیسی Qeshm, Hormozgan Province

توضیحات هتل ساحل طلایی قشم | تور ارزان قشم

هتل طلایی را در پلاژ نقره فام تجربه کنید

قشم محل تلاقی تمدن قدیم و عصر تکنولوژی جدید در خلیج همیشه فارس یکی از نقاطی که سالانه تعداد زیادی توریست را در آفر تور ارزان کیشپذیرایی می کند. این منطقه دارای تعداد زیادی جاذبه های گردشگری همانند ژئو پارک، دره ستارگان، قلعه پرتغالی ها، کوه نمکی و... می باشد این مناطق دیدنی ساحل زیبای خلیج فارس با آب های نیلگون می تواند جذابیت خاص برای توریست ها و مهمانان جزیره داشته باشد. جزیره ابرکاوان( از تبار کاوه) و قشم همیشه آماده بهترین پذیرایی از مهمانانش در بهترین هتل ها می باشد. هتل ساحل طلایی نمونه بارز این ادعا می باشد.

هتل ساحل طلایی

معرفی هتل ساحل طلایی

این هتل شیک و مدرن که در نزدیکی پلاژ سیمین و در حدود ۱۵ کیلومتری از مرکز شهر واقع شده است که دارای امکاناتی ویژه همانند ساحل خصوصی برای شنا، امکانات ورزش‌های آبی و پارک بازی کودکان مجهز است که هر یک از این ها می‌تواند ساعتی بسیار خوش و خاطره انگیزی را برای توریست ها فراهم سازد. نزدیکی به جاذبه های کم نظیر جزیره( حدوداً ۲۰ دقیقه) و فاصله ۱۵ دقیقه‌ای فرودگاه نیز می تواند یکی از نقاط برجسته این هتل زیبا باشد.

ساحل هتل ساحل طلایی

امکانات اتاق ها و سوئیت های هتل ساحل طلایی

این هتل دارای ۵۷ اتاق و سوییت زیبا و مجلل می باشد. اتاق ها شامل: دو تخته، سه تخته و سوئیت ها شامل: چهار تخته وشش تخته و واحدهای ویلایی. کلیه  استراحتگاه ها دارای امکاناتی از قبیل سرویس های بهداشتی ایرانی و فرنگی، حمام مجزا، تلویزیون، یخچال، تهویه مطبوع و ویوی زیبای دریا می‌باشد. که می تواند خستگی یک روز پر هیاهو را از مهمانان خود به راحتی بگیرد.

 

اتاق های هتل ساحل طلاییاتاق های هتل ساحل طلایی

رستوران هتل ساحل طلایی

در این هتل یک رستوران ساحلی دو طبقه رو به دریا با آلاچیق های چوبی وجود دارد که با بهترین غذاهای ایرانی، فرنگی و محلی به صورت بسیار اشرافی از مهمانان پذیرایی می‌کند. کادر رستوران بسیار کارآزموده و مؤدب می باشد. نکات مثبت این رستوران می تواند در جلب رضایت مشتریان مؤثر باشد. این هتل با تمامی امکانات بهترین شرایط را برای گذراندن تعطیلات شما فراهم می سازد.

رستوران هتل ساحل طلایی