هتل مروارید (Morvarid Hotel)

مروارید
اطلاعات هتل مروارید
درجه
شهر قشم | تور ارزان قشم
تلفن 07635221401-1415
وب سایت Website
آدرس فارسی قشم - خیابان شهید رجایی - جنب سازمان تبلیغات اسلامی
آدرس انگلیسی Hormozgan Province, Qeshm, Shahid Rajayi Blvd

توضیحات هتل مروارید قشم | تور ارزان قشم

به راحتی یک گوی در قشم سیاحت کنید و در صدف مروارید استراحت کنید

کشور ایران پر از جاذبه های گردشگری است از شمال تا جنوب، شرق تا غرب هر یک از نقاط خاک پهناور ایران نمایانگر و بیان کننده زیبایی های طبیعی و آثار تاریخی خاصی می باشد که پای و چشم هر بیننده ای را به روی خود باز می کند. جزیره قشم یکی از زیباترین نقاط دیدنی در استان هرمزگان در جنوب ایران می باشد که هر ساله علاوه بر طبیعت بکر و نقاط دیدنی اش به خاطره بندر بودنش میزبان گردشگران خوش ذوق سلیقه می باشد. در این جزیره هتل ها و هتل آپارتمان های زیادی خود را آماده پذیرایی از این گردشگران کرده اند به طور مثال هتل مروارید همانند مروارید زیبای خلیج فارس آماده پذیرایی از دوستداران طبیعت می باشد.

هتل مروارید

معرفی هتل مروارید

ساختمان هتل در سال ۱۳۹۳ به صورت بسیار شیک و مدرن ساخته و به بهره‌برداری رسید. این ساختمان دارای دو طبقه و ۱۹ اتاق بسیار لوکس می‌باشد که می‌تواند مأمنی بسیار مناسبی برای استراحت گردشگران باشد. نزدیکی این هتل به نقاط دیدنی جزیره از جمله اسکله مسافربری، بازار قدیمی، قلعه پرتغالی ها، دره ستارگان، کوه نمکی که می‌تواند ساعاتی خوش را برای گردشگران فراهم سازد، بسیار مناسب است.

لابی هتل مروارید

شرایط و امکانات اتاق ها

در این هتل اتاق های ۲، ۳و۴ تخته وجود دارد که همگی به صورت کاملاً حرفه ای دیزاین و تزیین شده است. امکانات خاص اتاق خواب شامل: تخت های فراخ و راحت، پنجره های بزرگ و نورگیر، سرویس های فرنگی و ایرانی، سیستم اطفاء حریق، چای و قهوه ساز، صندوق امانات، مینی بار، یخچال، تلفن، تلویزیون واینترنت رایگان می باشد.

اتاق های هتل مروارید

مهمانان هتل علاوه بر دسترسی آسان به رستوران می توانند وعده های غذایی خود را در اتاق ها و به صورت خصوصی صرف کنند. هدف اصلی هتل آرامش، آسایش مهمانان خویش می باشد.