هتل کاولا (Kavela Hotel)

کاولا
اطلاعات هتل کاولا
درجه
شهر تفلیس | تور ارزان گرجستان
تلفن 995597206573+
وب سایت
آدرس فارسی گرجستان - تفلیس
آدرس انگلیسی vazsubani settlement, shandor petef 20, Tbilisi 0190, Georgia

توضیحات هتل کاولا تفلیس | تور ارزان گرجستان

با اقامت در هتل کاولا چشمانتان را مهمان مناظر زیبای تفلیس کنید

در تقاطع مرز دو قاره آسیا و اروپا سرزمینی با قدمت چندین هزار ساله وجود دارد که در آن می توان به راحتی نژاد ها و اقوام مختلف، فرهنگ های گوناگون و همچنین منطق بکر و تاریخی را یکجا نظارگر بود وجود این همه گوناگونی چه از نظر آب و هوا و چه اقلیمی  و فرهنگی می تواند نقطه عطفی برای گذراندن یک تعطیلات بسیار خاص باشد. در این شهر زیبا هتل های متفاوتی با امکانات مختلف وهزینه های تقریباً مناسب وجود دارد که امکان سفر را سهل و آسان می گرداند مانند هتل کاولا Kavela.

تورهای ارزان گرجستان امروز آژانس هورگشت پارس

معرفی هتل کاولا

این هتل در نزدیکی شهر با ساختمانی با بالکن های مشرف به زیبایی های اطراف( شهر، کوه و باغات) دارای ۱۱۵ اتاق نسبتاً بزرگ و نورگیر با رنگ های گرم روح نواز می باشد. فاصله هتل تا فرودگاه لوچینی ۱۰ کیلومتر، میدان آزادی۵/۵ کیلومتر، تئاتر روستاولی ۱۵ دقیقه، ایستگاه مترو ایسانی ۶/۲ کیلومتر می باشد. همچنین این هتل دارای امکانات ورزشی تفریحی، رستوران، مجوز ورود حیوانات اهلی و شاتل رایگان فرودگاه می باشد.

لابی هتل کاولا

اتاق ها هتل کاولا

این هتل دارای اتاق هایی شیک و مدرن و با تزیینات زیبا و هماهنگ می باشد. داخل هریک از اتاق ها تخت خواب های استاندارد به همراه ملحفه های زیبا و تمیز، سرویس های بهداشتی مجزا، حمام با لوازم آرایشی بهداشتی رایگان، مینی بار، یخچال، تلویزیون ال سی دی، تهویه مطبوع، سیستم گرمایش و سرمایش، اینترنت رایگان و همچنین بالکن هایی با ویوی بسیار زیبا از مناظر کوه، باغات و شهر می باشد. در بعضی از اتاق ها حمام با وان داغ و همچنین نشیمن مبله جداگانه نیز وجود دارد البته لازم به ذکر است که اتاق ها در این هتل ضد صدا می باشند.

اتاق های هتل کاولا

رستوران هتل کاولا

در این هتل صبحانه در اتاق ها سرومی شود و برای وعده های دیگر غذایی رستوران هتل با بهترین منو از غذاهای گرجی و بین المللی آماده ارائه خدمات می باشد.

امکانات تفریحی ورزشی هتل کاولا

در این هتل امکانات ورزشی در حد نیاز وجود دارد و ماساژ درمانی به صورت حرفه‌ای انجام می گیرد. البته سالن آرایش و زیبایی به همراه مجموعه عروس می‌تواند علاوه بر رفع نیاز بعضی از مسافران محل گذراندن اوقاتی مفید واقع گردد. کارکنان هتل همگی مسلط بر زبان‌های روسی، گرجی و انگلیسی می باشد این هتل هدف اصلی خویش رضایت مهمانان قرار داده است.