هتل ریتز کارلتون (The Ritz-Carlton Hotel)

ریتز کارلتون
اطلاعات هتل ریتز کارلتون
درجه
شهر آلماتی - تور ارزان قزاقستان
تلفن 77273328888
وب سایت Website
آدرس فارسی قزاقستان- آلماتی
آدرس انگلیسی Esentai Tower Business Center, Al-Farabi Avenue 77/7, Almaty 050040, Kazakhstan

توضیحات هتل ریتز کارلتون آلماتی - تور ارزان قزاقستان

هتل ریتز کارلتون 

کسانی که پا در نگین سبز آسیایی مرکزی می گذارند، مایلند تا بهترین ها را، از قبیل محل اقامت، مهمان نوازی، مسیر های منتهی به آثار دیدنی، وعده های غذایی خوب و... را یک جا تجربه کنند.

ارزان ترین هتل های دنیا کدامند؟

هتل ریتز کارلتون

گردشگران می توانند با انتخاب هتل ریتز کارلتون همه این تجارب را سهل و آسان بدست بیاورند. ساختمان این هتل که در بالاترین نقطه و خوش آب و هوا ترین منطقه شهر واقع شده است می تواند محل استراحت، بعد از یک روز خوب اسکی و یا گذرمیان باغ ها ی سرسبز و یا بازدید مکان های معروف باشد. مسئولان این هتل ۵ ستاره بر این باورند که با ارائه هر چه بهتر امکانات، می توانند در زنده نگه داشتن جایگاه اتصال ظرافت ابریشم و در آمیختگی علم و هنر، نقش بسزایی را ایفا کنند.

اتاق ها و سوئیت های هتل ریتز کارلتون

اتاق ها و سوئیت های این هتل که مشتمل بر ۱۴۵باب می باشد همگی بسیار لوکس و مدرن می باشند. راهروهای ماز گونه منتهی به اتاق ها و سوئیت ها جلوه خاصی به هنر معماری آن بخشیده است.

اتاق های هتل ریتز کارلتون

رنگ آمیزی گرم و ملایم می تواند سبب آرامش میهمانان بشود که خود یکی از اهداف این مجموعه زیباست. تمامی اتاق ها دارای امکاناتی از قبیل تختخواب های استاندارد، سرویس های بهداشتی کامل به همراه حمام های مرطوب، تلویزیون های فلت، تهویه ی مطبوع، یخچال و اینترنت رایگان می باشد. قرار گرفتن کلید هر یک از این اتاق در دستان گردشگران نشانگر آرامش خیال می باشد.

سرویس بهداشتی اتاق های هتل ریتز کارلتون

رستوران های هتل ریتز کارلتون

لابی هتل با تزئیناتی خاص و منحصر به فرد که چشم ها را خیره می گرداند منتهی به رستوران های این مجموعه می شود. مهمانان می توانند انواع غذاهای سنتی و محلی و غذا های مربوط به دیگر ملل را با بهترین کیفیت و زیبا ترین دیزاین ها در سرویس های لوکس و اشرافی تجربه کنند. مدیریت این مجموعه برای ساعات فراغت مهمانان ۲ کافه بسیار زیبا و دنج را در نظر گرفته که در آن ها انواع نوشیدنی ها با بهترین مزه و مناسب ترین قیمت ارائه می شود.

امکانات تفریحی ورزشی هتل ریتز کارلتون

خالی از انتظار نمی باشد اگر با مجموعه سالن های ورزشی تفریحی این مکان روبه رو شویم. در این هتل علاوه بر سالن تناسب اندام، سالن ماساژ های حرفه ای از قبیل رفلکسولوژی ماساژ های ورزشی و عمیق بافتی وجود دارد تا شاید همراه ریلکسیش درمان هم قرار گیرد. البته نباید استخر آب گرم، سونا و سالن های نمک را نادیده گرفت. که همگی کمک می کنند تا مهمانان هتل باتنی آسوده، افکاری منظم و آرام، ذهنی پر از خاطره به امید دیدار مجدد راهی وطن خویش شوند. کلمه سن و سال در این مجموعه کاملاً نا آشنا می باشد زیرا که این هتل خود را میزبان نه تنها گروه های سنی مختلف بلکه هر ملیت و آیینی می داند چون هدف خویش را رضایت مهمانان خود قرار داده است.