هتل کازهُل (Kazzhol Hotel)

کازهُل
اطلاعات هتل کازهُل
درجه
شهر آلماتی - تور ارزان قزاقستان
تلفن 77272505016+
وب سایت Website
آدرس فارسی قزاقستان- آلماتی
آدرس انگلیسی Gogol St 127/1, Almaty, Kazakhstan

توضیحات هتل کازهُل آلماتی - تور ارزان قزاقستان

 Kazzhol هتل زیبای کازهُل 

کازهول با حدود ۲۵ دقیقه فاصله با فرودگاه بین المللی و ۶ دقیقه فاصله از مترو یکی از بهترین گزینه های گردشگران شهر توریستی آلماتی می باشد. این هتل در منطقه ی آرام و سرسبز با چشم اندازی کم نظیر می تواند باعث آرامش روح و جسم  کسانی باشد که از شهرهای صنعتی بزرگ و کوچک به امید گذراندن تعطیلاتی مفرح  به این شهر و کشور زیبا پا گذاشته اند، باشد.

اتاق های شیک هتل کازهل

این هتل با دارا بودن بهترین و مجهز ترین اتاق ها و سوئیت ها میزبان گردشگران می باشد.

اتاق های هتل کازهل

۱۷۵ اتاق با دیزایینی کاخ گونه رنگ آمیزی گرم و آرام، چشم اندازی رویایی و امکانات مدرن بر خاص بودن هتل مهر تأیید زده است.

نشیمن اتاق های هتل کازهل

در این هتل کلیه اتاق ها و سوئیت ها دارای تهویه مطبوع، اینترنت رایگان، تلویزیون های ماهواره ای، صندوق امانات، بار و بالکن می باشد و سرویس های بهداشتی لوکس. البته خدمات ۲۴ ساعته اتاق ها نیز به طور کامل انجام می شود.

رستوران های هتل کازهل

مهمانان این هتل هیچ گونه دغدغه ای از بابت پیدا کردن رستورانی مطمئن ندارند زیرا که رستوران های این هتل میزبان بسیار خوبی برای آنان می باشند.

رستوران هتل کازهل

گردشگران می توانند در این رستوران ها و بوفه ها به راحتی وعده های غذایی خود را با بهترین کیفیت و منوی های سنتی و بین المللی پیدا کنند و البته گاهی نیز می توانند لذت صبحانه کامل را در اتاق خود بچشند.

کافه- بار هتل کازهل

در این هتل انواع نوشیدنی ها هم به صورت سهل و آسان در اختیار مهمانان قرار می گیرد.

غذا های خوشمزه رستوران هتل کازهل

این هتل افتخار این را دارد که مواد اولیه برای تهیه غذا از بهترین محصولات همان شهر باشد.

امکانات تفریحی رفاهی هتل کازهول

هتل کازهل همانند دیگر رقبای خود بهترین امکانات تفریحی رفاهی را برای مهمانان خود از قبیل سالن زیبایی، سالن های ماساژ، ورزشی استخر با بهترین امکانات در نظر گرفته است. گردشگران و مهمانان هتل می توانند ساعاتی را که در شهر نیستند در این سالن ها به ورزش و تناسب اندام و یا زیبایی خود اختصاص بدهند و صد البته که نتیجه لازم و کافی را نیز می برند.

استخر هتل کازهل

انسان چه در کودکی و چه در بزرگسالی همیشه عاشق آب بوده و زمانی که فرصت دست یابی بر این مایع حیات را داشته، از این فرصت نهایت استفاده را کرده است. در روزهای گرم سال بهترین تفریح می تواند شنا باشد. هتل کازهل با دارا بودن استخری بزرگ و مجهز این امکان را به مهمانان خود می دهد که ساعاتی را در آب به استراحت بپردازد.

سالن جلسات و مینیگ روم های هتل کازهلیکی دیگر از امکانات این هتل دارای بودن سالن جلسات ومیتینگ روم است که این امر باعث شده، کسانی که برای کسب و کار و بیزینس به شهر آلماتی می آید، این هتل را برای سکونت برگزینند.

باید در نظر داشت که این هتل با قرار گرفتن کنار برج مخابراتی، کاخ، استادیوم و کلیسای جامع شهر توانسته کمک شایانی به گردشگران در صرفه جویی زمان نیز بکند. زیرا که اغلب گردشگران از کمبود وقت و ندیدن مناطق توریستی شهر همیشه گله مندند.