هتل هالیدی این آلماتی (Holiday Inn Hotel)

هالیدی این آلماتی
اطلاعات هتل هالیدی این آلماتی
درجه
شهر آلماتی - تور ارزان قزاقستان
تلفن 77272440255+
وب سایت Website
آدرس فارسی قزاقستان- آلماتی
آدرس انگلیسی Timiryazev St 2, Almaty, Kazakhstan

توضیحات هتل هالیدی این آلماتی آلماتی - تور ارزان قزاقستان

هتل زیبای هالیدی این

 نام زیبای این هتل که یاد آور بهترین روزها برای تمامی سنین می باشد، خنده و شادی را برای افراد به ارمغان می آورد. لوکس ترین هتل های قزاقستان.

هتل هالیدی

این هتل یک پیشنهاد جالب برای گذراندن تعطیلات می باشد. قرار گرفتن این هتل در مرکز شهر آلماتی  توانسته در وقت گردشگران و مسافران صرفه جویی چشم گیری را بکند. مهمانان این هتل بیشتر کسانی هستند که برای کسب کار یا گرفتن ویزا به این کشور سفر کرده اند. بنابراین نزدیکی این هتل به ادارات و مکان های دولتی یک امتیاز برجسته به حساب می آید. قیمت مناسب هتل، فاصله کوتاه ۲۵ دقیقه ای تا فرودگاه می تواند بر امتیازات هتل هالیدی  اضافه کند.

اتاق ها و سوئیت ها هتل هالیدی

ساختمان هتل در ۹ طبقه احداث شده که طبقات شامل ۲۲۹ اتاق و۱۶ سوئیت، فضای مناسب برای رستوران و مراکز تفریحی رفاهی می باشد. اتاق ها و سوئیت های این هتل همگی دارای فضایی مناسب، نور کافی، تهویه مطبوع، سرویس های کامل، تلویزیون های فلت، لپ تاپ، اینترنت رایگان و... می باشد.

اتاق های هتل هالیدی

این امکانات، برابری چشمگیری با هتل های معروف جهان را دارد.

رستوران ها و بوفه های هتل هالیدی

مهمانان این هتل که اکثراً از نقاط مختلف جهان پا به این شهر گذاشته اند دارای سلیقه و عادات مختلف غذایی می باشند.

میز پذیرایی هتل هالیدی

هنر رستوران هتل، جلب رضایت تک تک این افراد می باشد. تعداد بالا ی مهمانان هر روزه رستوران نشانگر قدرت توانایی مدیریت آن است.

غذا های هتل هالیدی

رستوران شیشه ای Glass House با فضایی پر نور و شاد و کلاسیک انواع غذا های محلی و بین المللی را با بهترین کیفیت و دیزاینی شیک ارائه می دهد. شروع ساعت کاری رستوران از ۵/۶ صبح تا آخر شب می باشد.

کافه- بار هتل هالیدی

غذا های سبک، کوکتل، نوشیدنی های محلی تنقلات در کافه رستوران این هتل عرضه می شود.

امکانات رفاهی ورزشی هتل هالیدی

به علت خاص بودن مهمانان، مدیریت هتل امکانات رفاهی ویژه ای را در نظر گرفته است. از قبیل دستگاه های خودپرداز، کارکنان چند زبانه( روسی، ایتالیایی، فرانسوی و انگلیسی)، اتاق های بسیار بزرگ و راحت با مبلمان مخصوص، اینترنت پر سرعت، که باب یک گفت و گوی کاری می باشد. البته امکانات ورزشی هتل نیز به صورت کامل ارائه می شود.( مرکز تناسب اندام همراه تردمیل، دوچرخه ثابت و... )

سالن جلسات و میتینگ روم های هتل هالیدی

مهمانان هتل چه برای انجام امور کاری و چه به قصد گردشگری چنانچه به شهر آلماتی سفر گرده باشند می توانند در مدت زمان اقامت خود در این هتل از احترامی شایسته و امکاناتی برجسته بهره مند شوند.