هتل توفنکیان هیستوریک (Tufenkian Historic Hotel)

توفنکیان هیستوریک
اطلاعات هتل توفنکیان هیستوریک
درجه
شهر تور ارزان ارمنستان
تلفن 37460501030+
وب سایت Website
آدرس فارسی ارمنستان - ایروان
آدرس انگلیسی 48 Hanrapetutyan St, Yerevan 0001, Armenia

توضیحات هتل توفنکیان هیستوریک تور ارزان ارمنستان

 هتل مدرن- سنتی توفنکیان هیستوریک Tufenkian Historic

هتل مدرن- سنتی توفنکیان هیستوریک که ترکیبی از معماری تاریخی و معاصر می باشد، که قسمت تاریخی آن مربوط به معماری ارمنستان و به قرن 19 و یا 20 برمیگردد. ترکیب این دو سبک معماری توانسته اثری خلق کند که میهمانان این هتل را شیفته ی خود سازد. این سازه علاوه بر هتلی زیبا بیانگر سبک معماری ارامنه نیز می باشد. این هتل باشکوه در فاصله 540  متری  میدان اصلی شهر واقع شده است.

اتاق های هتل زیبای هیستوریک

اتاق های هتل زیبا و شیک هیستوریک به سبک قفقازی قرن 19 طراحی شده است، که باعث مجذوب شدن مسافرین این هتل شده است. اتاق های این هتل به طور کلی شامل اشیاء دست ساز و صنایع دستی ارمنستان می باشد. امکانات اتاق های این هتل شامل حمام و سرویس بهداشتی اختصاصی به همراه تمامی لوازم بهداشتی موردنیاز، تهویه مطبوع، تلویزیون های فلت با کانال های ماهواره ای، وسایل گرمازا و سرمایشی مناسب فصول،مینی بار و گاوصندوق و... می باشد.

امکانات هتل هیستوریک

این هتل دارای استخر سر باز می باشد، که استفاده از آن در فصول گرم ارمنستان باعث شادابی و نشاط مهمانان این هتل می شود.

در سوئیت های این هتل پخش فیلم و سریال های سرگرم کننده جزء برنامه های تفریحی می باشد. این هتل برنامه هایی سرگرم کننده مخصوص  کودکان را فراهم کرده تا کودکان نیز از اقامت خود در این هتل راضی باشند.

از مناسب ترین خدمات این هتل می توان از اتاق کنفرانس   50 نفری برای اجرای میتینگ های گونان نام برد

رستوران های هتل هیستوریک

این هتل دارای رستوران با ظرفیت 90 نفری می باشد ، که درآن انواع غذا های ایتالیایی و ستنی ارامنه را در ظروف غذا خوری شیک با تزئینات سنگ و چوب و فلز سرو می کند.

فاصله هتل هیستوریک از فرود گاه

فاصله هتل هیستوریک از فرود گاه در حدود 12 کیلومتر می باشد و سرویس شاتل رایگان فقط برای کسانی است که از داخل سایت خود هتل رزرو را انجام می دهند. این هتل زیبا تا موزه تاریخ ملی فقط5 دقیقه فاصله دارد و برای رفتن به کلیسا باید 12 دقیقه وقت گذاشت.