هتل نوا (Nova Hotel)

نوا
اطلاعات هتل نوا
درجه
شهر تور ارزان ارمنستان
تلفن 37410600050+
وب سایت Website
آدرس فارسی ارمنستان - ایروان- خیابان Sayat Nova
آدرس انگلیسی 10/5 Sayat-Nova Ave, Yerevan 0001, Armenia

توضیحات هتل نوا تور ارزان ارمنستان

هتل نوساز و مدرن نوا

هتل نوساز و مدرن نوا که ساخت آن در سال 2016 به اتمام رسیده است، واقع در خیابان Sayat Nova و 1 کیلومتری میدان جمهوری (مرکز شهر) قرار گرفته. در ساختار این هتل سعی شده علاوه مدرن بودن تمام امکانات رفاهی برای گردشگران  ساکن این هتل فراهم باشد و سفر خوشی را در ایروان تجربه کنند.

اتاق های هتل شیک نوا

این هتل زیبا و مدرن دارای 37 اتاق با طراحی و دیزاینی فوق العاده می باشد، دارای امکاناتی مانند حمام و سرویس بهداشتی و ست کامل لوازم بهداشتی، تهویه مطبوع، تلویزیون با کانال های ماهواره ای، یخچال، کتری برقی، مینی بار و ... می باشد و همچنین دیوار اتاق ها تماماً عایق صدا بوده و برخی از اتاق ها دارای نشیمن جدا از اتاق خواب می باشد، همچنین این هتل دارای اتاق های مخصوص خانواده نیز می باشد.

متأسفانه اگر می خواهید با حیوان خانگی خود به ایروان سفر کنید باید برای سکونت هتل دیگری انتخاب کنید زیرا که، ورود حیوانات خانگی به این هتل ممنوع می باشد.

در این هتل سعی بر این بوده که که در کنار تکنولوژی و مدرن بودن، فضایی آرام برای مهمانان خود، با کمک تیم کارکنانی مجرب فراهم آورد.

رستوران هتل نوا

این هتل دارای یک رستوان(بوفه) و یک اسنک بار می باشد که می توانید میانه وعده های خوشمزه ارمنی و بین المللی را امتحان کنید و صبحانه نیز در هتل نوا به صورت رایگان می باشد.

لیست تمام هتل های تور ارزان ارمنستان

فاصله هتل دنج نوا از فرودگاه

فرودگاه زوارتنوتس در 14 کیلومتری این هتل قرار دارد و ایستگاه مترو تنها در 600 متری هتل نوا واقع شده است که با استفاده از آن می توانید به راحتی از تمامی شهر ایروان دیدن کنید. این هتل از میدان ریپابلیک که به علت وجود فواره های موزیکال در آن مشهور شده در حدود 10 دقیقه پیاده روی فاصله دارد، همچنین گالری هنری ملی ارمنستان و موزه ماتناداران در فاصله ای حدود 15 دقیقه ای از هتل قرار دارند.