هتل کاسکاد (Cascade Hotel)

کاسکاد
اطلاعات هتل کاسکاد
درجه
شهر تور ارزان ارمنستان
تلفن 37410518833+
وب سایت Website
آدرس فارسی ارمنستان- ایروان- خیابان Zarobyan
آدرس انگلیسی 10/10 Zarobyan St, Yerevan 0009, Armenia

توضیحات هتل کاسکاد تور ارزان ارمنستان

 هتل آرام و دلنشین کاسکاد Cascade

هتل آرام و دلنشین کاسکاد واقع در نزدیکی بنای معروف کاسکاد (هزار پله) ایروان ارمنستان است، با وجود قرار گرفتن این هتل  در نزدیکی مرکز شهر  شلوغ ارمنستان، این هتل در مکانی آرام قرار گرفته است که محلی مناسب برای استراحت و ریلکس کردن در سفر می باشد. فاصله این هتل تا بنای کاسکاد تنها 100 متر می باشد و همچنین 6 دقیقه تا سالن اپرا ایروان فاصله دارد.

اتاق های هتل آرام کاسکاد

این هتل دارای 25 اتاق با سبک طراحی کلاسیک است که استفاده از رنگ های گرم و شیک، زیبایی آرامش بخشی را به این اتاق ها داده است.اتاق های ای هتل دارای سیستم تهویه مطبوع، حمام و سرویس بهداشتی مجزا می باشد و همچنین هتل کاسکاد امکاناتی مانند تلوزیون های فلت و ماهواره ای برای هر اتاق، سرویس کامل شست و شوی لباس و دسترسی به اینترنت را نیز برای مهمانان خود فراهم کرد است.

رستوران هتل راحت و آرامش بخش کاسکاد

در رستوران این هتل انواع غذا های خوش طعم ارمنی و نیز غذاهای معروف و لذیذ بین المللی سرو می شود وهمچنین انواع نوشیدنی و کوکتل ها نیز در بار این هتل در اختیار مهمانان قرار گرفته است.

فاصله هتل کاسکاد تا فرود گاه

میدان جمهوری ایروان(مرکز شهر) در 10کیلومتری این هتل قرار دارد و نیز این هتل در 14 کیلومتری فرود گاه بین المللی ایروان (زوارتنوتس) واقع شده است.

لیست تمام هتل های تور ارزان ارمنستان