هتل وانا بلا (Vana bella Hotel)

وانا بلا
اطلاعات هتل وانا بلا
درجه
شهر ساموئی
تلفن 555 915 77 66+
وب سایت Website
آدرس فارسی ساموئی ، تایلند
آدرس انگلیسی 99/9moo3 chaweng noi beach bo phot koh samui 84320 Thailand

توضیحات هتل وانا بلا ساموئی

هتل وانا بلا هتلی 4 ستاره است که در ساحل chaweng noi در 15 کیلومتری فرودگاه و 10 کیلومتری hin to hin yai قرار گرفته است .محیط این هتل محیطی آرامش بخش و به دور از تنش و استرس است ، آرامشی عمیق و تکرار نشدنی. دیگر مزایای این هتل مربوط به کارکنان و پرسنل هتل است . کارکنان و پرسنل هتل مسلط به زبان های تایلندی ، ایتالیایی ، فرانسوی ، انگلیسی . آلمانی هستند که این امر موجب رابطه ی دوستانه ای میان مسافران با پرسنل شده است .

امکانات تفریحی :

مسافران در هتل این فرصت را دارند که با ماساژ های آرامش بخش در فضای خالی از استرس استراحت کنند و از دنیای بیرون به دور باشند . استخر سربازی که در کل سال فعالیت دارد یا بار ساحلی ای که منظره دیدنی و جذابی به اقیانوس دارد از دیگر مزایای هتل است . سونا ، سالن بدنسازی ، آبگرم ، اجاره ی دوچرخه ، استخر کودکان و سولاریوم  از دیگر امکانات قابل استفاده ی عموم در هتل است.

رستوران ها :

میل کردن وعده ی غذایی در رستوران panali و رستوران ساحلی kirre که دارای غذاهای ایتالیایی است از تجربه های تکرار نشدنی است. این رستوران ها همچنین دارای منوی رژیمی نیز هستندو این امکان را به مسافر میدهد که صبحانه ی خود را در اتاق شخصی خود میل کند.

امکانات رفاهی:

صرافی ، صندوق امانات ، کتابخانه ، فروشگاه ، خدمات نگهداری از کودک ،پارکینگ رایگان ، اجاره ی ماشین ، تور ، دربان ، خدمات شست و شوی لباس و روزنامه تنها بخشی از امکانت رفاهی هتل است.

اتاق ها :

این هتل مورد استفاده در تور ارزان سامویی دارای 80 اتاق لوکس ، شیک ، خاص و متفاوت است که نسبت به امکانات و متراژ ، هزینه ی اقامت در آنها متفاوت است.از جمله : Grand pool suite که دارای برجستگی ها و آثار هنری ای است که آرامش خاصی را به میهمانان میدهد و دارای یک ورودی یکپارچه با مبلمان چوبی بسیار زیبا است. همچنین اتاق دارای نور مناسب و فراوانی است که به مسافران اجازه میدهد از فضای طبیعی در تراسی که منظره ی رو به دریا و استخر دارد لذت ببرند . Deluxe pool suite که سبک و طراحی لوکسی دارد و دارای استخر خصوصی ، درهای شیشه ای از کف تا سقف و تراسی که دارای منظره ی گسترده و زیبایی از طبیعت است. حمام های این اتاق با سنگ مرمر تزیین شده است . Tropical pool  با آثار هنری تایلندی تزیین شده است دسترسی راحت به یک ساحل شنی نرم و سفید را دارد. این اتاق ها دارای استخر و باغ خصوصی ، حمام اختصاصی به همراه وان است.Classic pool suite سوییت هایی منحصر به فرد است و با آثا هنری ای که از جنگل های افسانه ای تایلندی الهام گرفته تزیین شده است . این سوییت ها دارای نور فراوانی است و تراسی دارد که منظره ای رو به دریا یا فضای سرسبز استوایی را به میهمانان ارایه میدهد.