هتل باتونی (Batoni Hotel)

باتونی
اطلاعات هتل باتونی
درجه
شهر تفلیس | تور ارزان گرجستان
تلفن 88 18 77 99 55 99+
وب سایت Website
آدرس فارسی گرجستان تغلیس
آدرس انگلیسی revaz mamisashvilist , Tbilisi 0152 , Georgia

توضیحات هتل باتونی تفلیس | تور ارزان گرجستان

هتل باتونی هتلی 3 ستاره است که  در فاصله ی  8 کیلومتری شهر تفلیس ، 10 کیلومتری پارک آبی گینو و 4 کیلومتری ایست پوینت قرار گرفته است که دسترسی به آنها از طریق سرویس ایاب ذهاب هتل باتونی به آسانی امکان پذیر است. کارمندان هتل باتونی مسلط به زبان روسی و انگلیسی هستند و به راحتی میتوانند مسافران را راهنمایی کنند.از طرفی هتل دارای یک سالن بازی کودکان برای رفاه حال والدین میباشد .میهمانان هتل همچنین میتوانند زمان فراغت خود را در فضای سبز هتل باتونی بگذرانند و لذت ببرند.

هتل زیبای باتونی

امکانات رفاهی هتل باتونی:

 

هتل باتونی یک از دنج ترین و به صرفه ترین هتل های تفلیس گرجستان از نظر اقتصادی می باشد. در این هتل امکانات رفاهی بسیار زیادی نیز موجود است.

از امکانات رفاهی هتل باتونی میتوان به تاکسی سرویس هتل ، آسانسور، صندوق امانات، پارکینگ رایگان و وجود یک کلیسای کوچک در هتل باتونیاشاره کرد.

هتل باتونی تفلیس گرجستان

اتاق های هتل باتونی:

هتل باتونی مذکور دارای 10 اتاق مجهز به حمام اختصاصی با دمپایی و لوازم آرایش ، مینی بار ، سشوار ، تهویه ی مطبوع ، تلویزیون ، کتری و اینترنت رایگان است.همچنین اتاق ها به سوییت ماه عسل ، اتاق های ضد آلرژی ، اتاق های VIP ، اتاق بدون سیگار و اتاق بدون صدا تقسیم میشود که با توجه به سلیقه ی میهمانان به آنها خدمات داده میشود.

اتاق های هتل باتونی

رستوران های هتل باتونی :

در هتل باتونی مذکور رستوران های خوب و مناسبی که دارای منوی رژیمی هستند وجود دارد که روزانه برای میهمانان عزیز صبحانه نیز سرو میکند.  

در مجموع این هتل امتیاز بالایی در بین هتل های هم رده خود دارد و میتوانید بر روی این هتل برای تورهای ارزان تفلیس گرجستان حساب باز کنید.

نمای شهر تفلیس