هتل عباسی (ََAbbasi Hotel)

عباسی
اطلاعات هتل عباسی
درجه
شهر اصفهان | تور ارزان اصفهان
تلفن 031-32226010
وب سایت Website
آدرس فارسی اصفهان -خیابان آمادگاه - مهمانسرای بین المللی عباسی
آدرس انگلیسی Isfahan- St. Amadegah- international hotel Abbasi

توضیحات هتل عباسی اصفهان | تور ارزان اصفهان

مهمانسرای عباسی (هتل بین المللی عباسی ََAbbasi ) که در عصر سلسله ی صفوی خشت های آن در شهر موزه ای اصفهان نهاده شده، اکنون 300 سال است که هنوز شکوه و جلال خود را حفظ کرده و همانند جواهری فیروزه نشان در میان هنرهای معماری ایران زمین می درخشد. این بنای زیبا و مهمانسرای تاریخی، نه تنها در گذشته بلکه در دوران کنونی نیز یکی از زیبا ترین و پر شکوه ترین مهمانسراهای خاورمیانه و جهان بوده است.(منتخب زیباترین هتل خاورمیانه توسط شبکه خبری CNN) تور با قیمت گران اصفهان را در این هتل جهانی سپری کنید. 

این مهمانسرا با حفظ تاریخچه ومعماری سنتی خود، توانسته باگذر زمان همراه شود و تمامی امکانات لازم برای زندگی مدرن را همراه با معماری زیبا و باستانی ایران گردهم آورد و در اختیار میهمانان خود قرار دهد.

هتل عباسی دارای 225 باب اتاق با کلیه امکانات رفاهی نظیر، سرویس بهداشتی و حمام، صندوق امانات، اینترنت پرسرعت، کلوپ های ورزشی و... بوده، که بر حسب طبقه بندی این مهمانسرا بر اساس چشم انداز و معماری خیال انگیز آن به بخش های گوناگونی دسته بندی شده اند، که عبارت اند از:

*اتاق های استاندارد (این اقامتگاه ها چشم اندازی زیبا از شهر اصفهان را دارا می باشد.)

*اتاق های چشم انداز (چشم انداز این اتاق ها نمایی کم نظیر از باغ مصفای مهمانسرا می باشد.)

*اتاق های پردیس (این اتاق ها نمایی بدیع از باغ مهمانسرا را به نمایش می گذارد.)

*سوئیت های پردیس (نمای زیبا از باغ مهمانسرا نیز در این سوئیت ها هویدا است.)

سوئیت های قاجار (این سوئیت معماری زیبایی که در زمان حکومت قاجار رونق داشته را به رخ می کشد و نمایی زیبا از باغ را به میهمانان خود نمایش می دهد.)

*سوئیت های صفوی (سازه اصلی این اتاق ها به دوران حکمرانی صفویان باز میگردد، که طراحی آن نیزاز زمان صفویان الهام گرفته شده است.)

این هتل همچنین دارای مجموعه کامل ورزشی که شامل استخر، خدمات ماساژ، سونای خشک و بخار، جکوزی و سالن بدنسازی می باشد.

هتل عباسی ََAbbasi  در مجموع دارای پنج رستوران ، سرای سنتی، باشکوه و زیبایی می باشد، که انواع غذاهای ایرانی و بین المللی را سرو می کند. این رستوران ها نظیر، رستوران چهلستون که خود تلفیقی از سبک معماری قاجاریه و صفویه می باشد وحتی در طراحی صندلی های آن از نقوش به جا مانده از دوران هخامنشیان نیز الهام گرفته شده است، دارای دو طبقه و ظرفیت 400 نفر می باشد.

همچنین رستوران چشم انداز واقع بر بام مهمانسرا چشم اندازی 360 درجه، از شهر موزه ای اصفهان را به نمایش میگذارد، که گردشگران همواره مجذوب خود کرده است.

از کافه ها و سراهای سنتی این مهمانسرا نیز میتوان به کافه نقش جهان، سفر خانه و چایی خانه سنتی که هر یک به نوعی جلوه گاه هنر معماری سنتی ایران می باشد، فضایی آرامش بخش و دلنشینی را برای گردشگران فراهم کرده است.

در تالارهای بزرگ ، عظیم و شکوهمند این مجموعه که در آن زیبایی و تاریخ جلوه می کند، همواره پذیرای مجالس و میهمان خود می باشد، از این تالارها می توان به تالار مرمر، تالار آینه، تالار عباسی و ... که جمعاٌ شامل یازده تالار می باشد، اشاره کرد.

هتل بین المللی عباسی، مجموعه کاملی از امکانات رفاهی در کنار زیبایی تاریخی خود، محل مناسبی برای اقامت گردشگران بوده است.فاصله این مجموعه زیبا و سنتی از فرودگاه 25 کیلومتر و از راه آهن 15 کیلومتر می باشد.