هتل اوراسیا (eurasia Hotel)

اوراسیا
اطلاعات هتل اوراسیا
درجه
شهر تفلیس | تور ارزان گرجستان
تلفن 255956 599 995+
وب سایت Website
آدرس فارسی گرجستان ، تفلیس
آدرس انگلیسی javakheti second turn 1 A ,Tbilisi 0182 Georgia

توضیحات هتل اوراسیا تفلیس | تور ارزان گرجستان

هتل 3 ستاره اوراسیا هتلی کوچک در نزدیکی پارک وی تفلیس است.این هتل ، هتلی است میان رده اما ایده آل برای مسافرینی که ترجیح میدهد ملبغ هنگفتی برای انتخاب هتل پرداخت نکنند . این هتل از جاده ی اصلی کمی دور است و همین امر باعث شده مکانی آرام و عاری از هرگونه سروصدایی باشد و مسافران شب ها را با آرامش بگذرانند.هتل اوراسیا با کارکنان مجرب و مهمان نواز که مسلط به زبان انگلیسی هستند پذیرای مهمانان عزیز است.

هتل اوراسیا 3 کیلومتر از رودخانه فاصله دارد و میهمانان میتوانند با 10 دقیقه پیاده روی به آنجا بروند و از محیط رودخانه لذت ببرند. از دیگر تفریحات هتل میتوان به استخر هتل اوراسیا  که دارای سونا نیز هست اشاره کرد . همچنین محلی که برای کرایه ی دوچرخه و بازی تنیس روی میز وجود دارد که به راحتی برای مسافران هتل اوراسیا  قابل دسترس است.

تور ارزان تفلیس گرجستان

رستوران های هتل اوراسیا:

 میهمانان میتوانند با کمی پیاده روی از هتل اوراسیا ، به بهترین کافه ها ، بارها و رستوران ها دسترسی پیدا کنند.

امکانات رفاهی هتل اوراسیا:

هتل اوراسیا دارای صندوق امانات ، پارکینگ رایگان ، اتاق های مجزا برای سیگار ، دلیوری فروشگاه است ، از طرفی سرویس دهی مناسب و قابل قبولی نیز دارد همینطور جایگاهی برای اجاره ی اتومبیل نیز وجود دارد که مسافران میتوانند با استفاده از این اتومبیل ها  سرتاسر هتل اوراسیا را گشت بزنند و لذت ببرند.

اتاق های هتل اوراسیا:

 هتل اوراسیا دارای 19 اتاق کاملا مجهز به امکانات رفاهی برای مسافران میباشد.اتاق ها دارای مبلمان مدرن و کلاسیک با خدمات VIP هستند که به انتخاب میهمانان بستگی دارد که کدام را ترجیح بدهند .اتاق ها مجهز به سیستم تهویه ، یخچال ، wifi ، نشیمن ، حمام مجهز به سرویس بهداشتی و سشوار ، تلویزیون با کانال های کابلی و دمپایی میباشد که روزانه سرویس میشود.