هتل آیکون (Icon Hotel)

آیکون
اطلاعات هتل آیکون
درجه
شهر استانبول - تور ترکیه
تلفن 902122342610+
وب سایت Website
آدرس فارسی ترکیه - استانبول
آدرس انگلیسی Eskişehir Mah., Dolapdere Cad. 43/47, 34349 Şişli/İstanbul, Turkey

توضیحات هتل آیکون استانبول - تور ترکیه

اقامت، خرید، دیدن آثار هنری در استانبول، هتل آیکون

شهر زیبای استانبول که توسط تنگه بسفر به دو بخش آسیایی و اروپایی تقسیم شده است دارای زیبایی‌های خاص و نابی است که کمتر گردشگری می‌تواند به راحتی از آن بگذرد. ترکیه در سالیان اخیر به دلیل توسعه فرهنگی و اقتصادی قطب مهمی در امر تجارت نیز محسوب می شود. اکثر مسافران ترکیه علاوه بر این که مایلند از آب و هوای بسیار خوب، سواحل زیبا؛ آثار و جاذبه های شهر دیدن کنند، بسیار راغب هستند در امر تجارت و کسب و کار نیز سری به این شهر رویایی بزنند. سیاست‌های حاکم بر کشور ترکیه توانسته است که این بخش از قاره اروپا و آسیا را چنان به جهانیان معرفی نماید، که باعث تعجب و شگفت زدگی آنان شده؛ هر روز نیز بر امکانات رفاهی تفریحی و کاری نیز افزوده می‌شود که هر شخصی با هر نیتی بتواند به راحتی زمانی، هرچند اندک را در این شهر سپری کند و از آن زمان خاطرات بسیار خوبی را در ذهن بسپارد. عمده معروفیت استانبول به دلیل آثار و جاذبه های شهر است که می توان به راحتی گفت در دنیا بی مانند می باشد؛ مثلاً وجود موزه ایاصوفیه که تاریخ آن مربوط به دوران بیزانس می‌گردد و معروفیتی خواص ما بین گردشگران سراسر جهان دارد. تعداد این قبیل آثار باعث تردد گردشگران زیادی در این شهر شده که لازمه پذیرایی از آنان وجود هتل های گوناگون در سطح شهر می باشد  به طور مثال هتل آیکون هتلی در خیابان استقلال و بسیار نزدیک به میدان تکسیم و مراکز خرید و گالری هنر و بهترین رستوران های شهر می باشد. این هتل تا  یک تور ارزان و دقیقه نودی را در استانبول برای شما میسازیم!برج ساعت ۴/۱ ،کلیسای سنت آنتونی ۵/۱ و فرودگاه آتاتورک ۱۵ کیلومتر فاصله دارد.

اتاق ها و سوئیت های هتل

هتل آیکون دارای ۶۵ اتاق با دکوراسیونی بسیار زیبا و مدرن می‌باشد که امکاناتی نظیر: تخت خواب های نرم و راحت به همراه ملحفه های بسیار زیبا و تمیز، سرویس بهداشتی و حمام به همراه دوش و سشوار، پنجره های بزرگ با چشم اندازی رویایی از شهر زیبای استانبول، تلویزیون فلت، تهویه مطبوع، کتری برقی و مینی بار را دارد که می‌تواند یک اقامت و استراحت عالی را به مهمانان خود پیشکش کند.

اتاق هتل آیکون

رستوران و بارهتل

در این هتل چندین رستوران نظیر رستوران اصلی، کیزلوکس، سیکرت گاردن وجود دارد که با قرار گرفتن در لابی و طبقه اول ساختمان، دسترسی را بسیار راحت و سهل نموده است. در رستوران اصلی هتل می توان از صبحانه، ناهار و شام به صورت سلف سرویس بهره بود و از دیگر رستوران ها می توان، بهترین غذاهای اصیل ترکی و بین المللی را خواست که در اسرع وقت و با بالاترین کیفیت برای مهمانان مهیا می سازند.

رستوران هتل آیکون

امکانات ورزشی تفریحی هتل

در هتل آیکون یک باشگاه کامل ورزشی با پیشرفته ترین وسایل، حمام ترکی، سونا، سونای خشک، مرکز آب گرم وجود دارد که به خوبی اوقات فراغت مهمانان را پر می کند. علاوه بر این هتل دارای کادری کارآزموده و مجرب که دارای گواهینامه بین المللی است می باشد که این امر خود یک اقامت خوب را برای مهمانان هتل فراهم می سازد.

بیشتر بخوانیم: هزینه سفر به ارمنستان ☻☺😈♥

حمام ترکی هتل آیکون