هتل وراندا های ریزورت (Veranda High Resort Hotel)

وراندا های ریزورت
اطلاعات هتل وراندا های ریزورت
درجه
شهر چیانگ مای - تور تایلند
تلفن 6653365007
وب سایت Website
آدرس فارسی چیانگ مای - تایلند
آدرس انگلیسی 192 moo2, Banpong, Chiang Mai, 50230 Hang Dong, Thailand

توضیحات هتل وراندا های ریزورت چیانگ مای - تور تایلند

هتل وراندا های ریزورت یکی از بهترین هتل های شهر چیانگ مای به شمار می رود. این هتل در خارج از شهر قرار دارد. توریست هایی که به کوهنوردی علاقه زیادی دارند، می توانند در این هتل اقامت کنند تا به کوه نزدیک تر باشند. در نزدیکی این هتل یک باغ با درختان سر به فلک کشیده قرار دارد. در زمان صبح صدای آواز پرندگان در فضای هتل و اتاق ها می پیچد.

این هتل 30 دقیقه با مرکز شهر فاصله زمانی دارد و در بالای ساحل توچال واقع شده است. مناظر زیبای شالیزارهای برنج و مزارع چای از جمله امتیازات این هتل است. اتاقهای هتل به سبک مدرن تزئین شده اند و در کف آنها از پارکت های چوبی استفاده شده است. کوهستان در مقابل اتاق های هتل قرار دارد. امکانات هتل نیز شامل پارکینگ رایگان، وای فای پرسرعت در سراسر هتل، 114 اتاق بدون دود سیگار، رستوران با انواع غذاهای سنتی و بین المللی، استخر روباز، شاتل منطقه آزاد، استفاده رایگان از دوچرخه، خدمات آبگرم، شاتل فرودگاه، تراس، سیستم تهویه مطبوع، نظافت روزانه، باغ، استخر کودکان و ... می باشد.

اتاقهای هتل نیز دارای امکاناتی همچون یخچال، حمام خصوصی، تلویزیون، لوازم آرایش رایگان و ... می باشند. این هتل در نزدیکی روستای تاوایی، مرکز فرهنگی هنری شهر و باغ دوکمایی قرار دارد.